Praxe - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Praxe

Fotografujeme padající kapky vody

30. října 2009, 00.00 | Dnes volně navážeme na náš předchozí článek „Pár užitečných tipů pro fotografování v dešti“, i když tak trochu z jiného úhlu pohledu. Ukážeme si totiž, jak lze snadno fotografovat dopady padajících kapek do vody, které vytvářejí na snímcích působivou vizuální podívanou. Více viz náš článek.

 

 

 

FotoVideo 10/09 je v prodeji!

8. října 2009, 00.00 | Říjnové číslo vám kromě zajímavé obrazové části přináší vyhlášení prvního tématu soutěže Fotograf roku 2010, další pokračování oblíbených praxí a kromě zajímavé fotografické techniky také přes 20 tipů na nové fotobatohy a fotobrašny.

 

 

 

Pár užitečných tipů pro fotografování v dešti

29. září 2009, 00.00 | Blíží se podzim, který kromě krásných barev přinese také nemálo deštivých dnů. V našem článku vám přinášíme pár jednoduchých rad, jak fotografování v dešti zvládnout bez úhony.

 

 

 

FotoVideo 9/09 je v prodeji

1. září 2009, 00.00 | A je tu září... Na přelomu léta a podzimu FotoVideo pravidelně vyhlašuje témata nového ročníku soutěže Fotograf roku a je to tak i letos, stejně jako přehled všech produktů z fotografické oblasti, které získaly prestižní EISA Awards.

 

 

 

Visualworkshop 2009: reklamní vizuály a fotografie v praxi

31. srpna 2009, 00.00 | Pod taktovkou grafického atelieru DRAWetc. proběhne poslední zářijový týden v Praze-Suchdole pětidenní workshop, zaměřený na techniky komerční vizuální tvorby. Svým rozsahem ojedinělá akce nabídne tři na sebe navazující bloky přednášek zaměřených na klíčové disciplíny vizuální tvorby – klasickou ilustraci, digitální vizualizaci a fotopostprodukci.

 

 

 

Lightpainting aneb malujeme světlem

28. srpna 2009, 00.00 | Už jste někdy slyšeli o technice zvané "Lightpainting"? Jedná se o zajímavou fotografickou kategorii, při které doslova "malujete světlem" - jak již samotný název napovídá. Výhodou je, že takto můžete vytvářet téměř cokoli a přitom výsledek - byť sebejednodušší, je téměř vždy velice působivý a originální!

 

 

 

Aperture: Uživatelské rozhraní pod lupou

24. července 2009, 00.00 | Dnes si podrobně vysvětlíme uživatelské rozhraní Aperture a přidáme kopec praktických klávesových zkratek. Pojďte se seznámit s prostředím Apple Aperture 2.

 

 

 

Jaké jsou nejčastější chyby, kterých se můžeme dopustit s DSLR?

21. července 2009, 00.00 | Člověk je tvor omylný, a proto i při fotografování s digitální zrcadlovkou se čas od času můžeme dopustit chyb, které se nám můžou později „vymstít“ (zvláště když fotografujeme ve spěchu). Jaké jsou nejčastější projevy „šotka fotografického“, když v rukou dřímeme DSLR? Více viz náš článek.

 

 

 

IDIF spouští nový eSHOP!

20. července 2009, 00.00 | Institut digitální fotografie představuje veřejnosti další novinku – e-shop s fotografickými publikacemi ve zcela nové podobě. Na jednom místě nyní najdete nejen osvědčené tituly IDIFu...

 

 

 

Letní fotografická škola (LFŠ) pro pokročilejší

16. července 2009, 00.00 | Využijte letní pohody a volného času pro svoji vášeň. Zdokonalte svou fotografickou tvorbu a přiučte se novým postupům od profesionálních fotografů. Na Letní fotografické škole pro pokročilé strávíte týden v profesionálním ateliéru a exteriéru s lektorem a příjemnými lidmi, kteří se zajímají o fotografii stejně jako vy.

 

 

 

Strana výpisu

... 22 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: