Praxe - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Praxe

Aperture: Importujeme

9. července 2009, 00.00 | Dnešní díl seriálu o Apple Aperture 2 bude věnován tomu, jak dostat své fotografie do digitálního archivu a všem funkcím s tímto úkolem spojeným. Zároveň si vysvětlíme, zda fotografie skladovat raději v knihovně Aperture, či jinde.

 

 

 

Letní fotografický workshop - Kokořínsko!

2. července 2009, 00.00 | Pět dní, kterými vás provedeme fotografickým světem v exteriéru, přičemž hlavní důraz bude kladen na praxi v oblasti modelingové, portrétní a aktové fotografie. V dalším bloku si přiblížíme specifika krajinářské fotografie a makra. Chybět samozřejmě nebude ani osvojení si základů PC úprav fotografií v grafickém editoru Adobe Photoshop CS. Proto neváhejte a přihlaště se! Poslední volné místo!

 

 

 

Letní fotografický workshop - Kokořínsko

25. června 2009, 00.00 | Pět dnů, které vás provedou fotografickým světem v exteriéru zaměřených na modelingovou a portrétní fotografii, aktovou fotografii, krajinářskou fotografii, makro fotografii a následně úpravami fotografií v grafickém editoru Adobe Photoshop CS2... Poslední volné místo!

 

 

 

Seznamte se se svou DSLR Nikon (Kurz - BRNO!)

4. června 2009, 00.00 | DSLR již dávno není pouze nástrojem profesionálních fotografů. Nejnižší modely zpřístupnily tyto skvělé fotografické aparáty široké veřejnosti a významně tak posunuly kvalitativní možnosti amatérské digitální fotografie. Zároveň však kladou výrazně větší nároky na fotografa po stránce fotografických znalostí a zvládnutí veškerého nastavení a ovládání přístroje. A právě proto je zde seminář "Seznamte se...", který vám pomůže porozumět své nové DSLR. Seminář v BRNĚ!

 

 

 

Začínáme s Nikonem aneb Fotografujeme pro radost s Nikonem D60

29. května 2009, 00.00 | Daný kurz - jak již název napovídá, má za cíl seznámit uživatele těchto fotoaparátů se vším, co potřebují vědět ke každodennímu fotografování. Kurz je veden zkušenými lektory a je postaven zejména na praktickém procvičování všech postupů tak, aby po skončení kurzu pro ně bylo fotografování radostí, nikoli starostí. Přijměte naše pozvání na intenzivní celodenní kurz, který Vám pomůže porozumět vašemu fotoaparátu!

 

 

 

Rekvalifikační kurzy nyní podporuje PhotoLife

29. května 2009, 00.00 | IDIF pro Vás připravil v letošním roce další běhy velmi žádaného víkendového komplexního rekvalifikačního kurzu "Práce v oblasti portrétní, technické a reklamní fotografie". Úspěšní absolventi získají kromě všestranných praktických informací a dovedností také osvědčení o rekvalifikaci na obor "Fotografické práce" s celostátní platností na základě akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Jako speciální bonus nyní navíc ti nejlepší absolventi získají též věcné ceny od časopisu PhotoLife!

 

 

 

Jak vytvořit s pomocí Lega slavné fotografie?

19. března 2009, 06.00 | Na světě každý den vzniknou miliony různých fotografií. Fotografuje se kdeco a je tedy čím dál těžší na sebe upozornit nějakým opravdu originálním nápadem a zároveň přitom dokázat i pobavit. Proto to, co vytvořil fotograf Mike Balakov, určitě stojí za zhlédnutí, neboť tento tvůrce se rozhodl pomocí postaviček ze světoznámé stavebnice Lego znovuvytvořit některé slavné snímky z dějin světové fotografie. Neváhejte a seznamte se s nimi v našem článku.

 

 

 

Prožijte léto s IDIFem aneb připravujeme pro vás!

19. března 2009, 00.00 | Nechce se Vám k moři? Chcete prožít aktivní dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků? Chcete se naučit fotografovat a přitom se dobře bavit? Tak právě pro Vás jsme připravili prázdninovou nabídku letních fotografických škol a workshopů.

 

 

 

Tip: Jak zahřát fotoaparát před mrazem obyčejnou bramborou

11. března 2009, 00.00 | Znáte to, v podmínkách třeskuté zimy vám zatuhne fotoaparát či dojdou baterie v tu nejméně vhodnou chvíli, a hlavou se vám začnou prohánět myšlenky, jestli tomu šlo nějak zabránit. Přinášíme tímto jednoduchý tip, jak lze v zimě udržet fotoaparát v přijatelné provozní teplotě pomocí obyčejné brambory.

 

 

 

Tipy na IDIF kurzy aneb připravili jsme pro vás!

6. března 2009, 00.00 | Institut digitální fotografie nabízí širokou škálu tématicky zaměřených kurzů - ať již jednodenních či víkendových, komplexního vzdělávání (rekvalifiace, fotografické školy) nebo též jedinečných foto-expedic. Věříme, že si z naší bohaté nabídky může vybrat opravdu každý. Zde přinášíme několik aktuálních novinek a našich tipů na zajímavé kurzy!

 

 

 

Strana výpisu

... 23 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: