Zpracování - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Zpracování

Praxe: Vylepšování, archivace, publikace a tisk fotografií 3

29. října 2004, 00.00 | Třetí díl bude zaměřen na několik dalších dovedností, které nám umožní zvýšit kvalitu snímků či jim dodat zvláštní nádech. Naučíme se odstraňovat fialové okraje, redukovat digitální šum, připravit si sépiový nebo černobílý snímek a třeba i trochu šumu zase přidat.

 

 

 

Digital GEM PRO & GEM airbrush PRO, žehlička a restaurační nástroj na digitální fotografie

28. října 2004, 00.00 | Možná trochu drahé, ale zato poměrně účinné retušovací plug-iny nabízí ve svém internetovém obchodě společnost Kodak. Zatímco Digital GEM PRO dokáže z fotografií odstranit šum a případnou zrnitost, Digital GEM airbrush PRO vyhlazuje homogenní plochy s minimálním rozostřením a tedy jen s malou ztrátou detailů a umí též efektivně zrestaurovat a zvýraznit stíny.

 

 

 

Vylepšujeme fotografie v Adobe Photoshopu

19. října 2004, 00.00 | V dnešním tutoriálu si ukážeme, jak můžeme vylepšit obyčejnou fotku auta z digitálu. Dodáme jí dynamiku a trochu šmrncu.

 

 

 

Praxe v Paint Shop Pro: Úprava portrétu

11. října 2004, 00.00 | Máte doma nějakou pěknou fotografii, ale nemůžete se zbavit pocitu, že jí něco chybí? Dnešní tutoriál, určený pro pokročilé uživatele Paint Shopu 8 a 9, by měl být malou inspirací a ukázkou, jak se dají takovéto fotografie vylepšit. Mimo jiné se dozvíte, jak využívat prolínací módy vrstev k barevným korekcím a tónování, představíme si také filtr Soft Focus...

 

 

 

Photoshop - pokročilé kolorování fotografie a související dovednosti - poslední 2 volná místa na kurzu

6. října 2004, 00.00 | Již za týden, v úterý 12.10., se koná další pokročilý Photoshop kurz, jehož cílem je kromě procvičení "kolorovacích" postupů (např. úprava barevného odstínu vlasů fotografované modelky) naučit účastníky také několik řad "vylepšovacích technik", jako např. zvýraznění a projasnění očí, vybělení zubů či jak si poradit se záludnostmi přebarvování průhledných objektů, např. flakonu s parfémem.

 

 

 

Praxe: Vylepšování, archivace, publikace a tisk fotografií 2

10. září 2004, 00.00 | V druhém dílu se vrátíme k výřezům, představíme možnosti nástroje Crop, řekneme si něco o "popisování" fotek, nakousneme oblíbené téma redukce červených očí a tři možnosti na jejich odstranění a nakonec i odstraníme stíny z obličeje. Protože ani to není vše, s tiskem ještě chvíli počkáme.

 

 

 

Praxe: Vylepšování, archivace, publikace a tisk fotografií 1

27. srpna 2004, 00.00 | Období prázdnin a dovolených pomalu končí. Nejeden z nás má na své paměťové kartě řadu snímků, které by rád někomu ukázal, vytiskl nebo jen archivoval pro pozdější použití. Málokterý snímek je ale vyfocen tak, abychom s ním mohli být naprosto spokojeni. Jak ho vylepšit, předvést přátelům a třeba i vytisknout? Nejen na to se podíváme v této sérii článků.

 

 

 

Dokonale fotografický Optipix 3 pro Adobe Photoshop

13. srpna 2004, 00.00 | Novou verzi svého balíku plug-inů pro Adobe Photoshop představila společnost Reindeer Graphics. Optipix je profesionální sada filtrů a manipulačních nástrojů určených na zpracování a úpravy digitálních fotografií. Podrobnější informace a celém softwarovém balíku najdete v našem článku.

 

 

 

www.mmspohledy.cz - pohlednice budoucnosti?

14. července 2004, 00.00 | Elektronická pošta si pomalu podmaňuje svět, přesto klasická pohlednice je klasická pohlednice. Nový projekt MMSpohledy.cz nabízí snadnou cestu jak z digitální fotografie či MMS zprávy klasickou pohlednici vytvořit a zajistit její pohodlné odeslání.

 

 

 

Český kiosek na digitální fotografie v praxi

7. července 2004, 00.00 | Chcete si nechat vyvolat své digitální fotografie běžnou chemickou cestou jen za pár minut, za normální cenu a mít vše pod kontrolou? Pokud ano, pak právě pro Vás je dnešní článek o samoobslužných automatech, které se objevily na dvou místech v Praze. Jak vše funguje v praxi?

 

 

 

Strana výpisu

... 25

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: