Zpracování - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Zpracování

RedEye Pro 1.0 pro Adobe Photoshop

30. prosince 2002, 00.00 | Funkce redukce nežádoucího efektu červených očí chybí ve všech současných verzích Adobe Photoshopu jako sůl a proto společnost Andromeda nově nabízí specializovaný a poměrně kvalitní profesionální plug-in s univerzálním použitím a rozumnou cenou.

 

 

 

Oživujeme fotografie o světlo procházející skrz okna - II. díl

12. prosince 2002, 00.00 | V minulém díle článku jsme si podrobně vysvětlili, jak vytvořit vektorové objekty oken. Dnes si konečně povíme, jak takový vektorový objekt vložit do fotografie. V tutorialu si procvičíte nástroje: Burn Tool, Dodge Tool a Sponge Tool a funkce jako je Distort a Quick Mask.

 

 

 

Oživujeme fotografie o světlo procházející skrz okna

10. prosince 2002, 00.00 | Dnes se budeme zabývat základními funkcemi, které při troše šikovnosti a trpělivosti dokáží v Photoshopu alespoň částečně nahradit zásuvný modul Light, který slouží k úpravě fotografie o různé světelné efekty. V prvním díle si procvičíme vytváření vektorových objektů, jejich úpravu a ukládání. Součástí článku je soubor obsahující 35 různých typů oken.

 

 

 

Má přímý tisk digitálních fotografií budoucnost?

5. prosince 2002, 00.00 | Výrobci digitálních fotoaparátů a zejména výrobci stolních tiskáren se stále velmi aktivně snaží přesvědčit uživatele, aby využívali možnost přímého tisku digitálních fotografií bez použití počítače. Jaký smysl mají podobné technologie v době digitálních minilabů a rostoucí komunity PC uživatelů?

 

 

 

Photoshop: Úprava digitální fotografie III

30. září 2002, 00.00 | Ve třetím dílu miniseriálu Úprava digitální fotografie si řekneme něco o ořezech, výřezech a transformaci otočených snímků.

 

 

 

Photoshop: Úprava digitální fotografie II

24. září 2002, 00.00 | Další pokračování miniseriálu Úprava digitální fotografie přináší metodu a ukázky vyvážení barev.

 

 

 

Photoshop: Úprava digitální fotografie I.

20. září 2002, 00.00 | Uživatelů digitálních fotoaparátů stále přibývá. Dílem o úpravách jasu a kontrastu začíná náš krátký seriál o některých důležitých peripetiích editace digitální fotografie.

 

 

 

Photoshop: Devatero krás černobílé fotografie

25. července 2002, 00.00 | V dnešním tutoriálu si představíme několik způsobů na vytvoření černobílého snímku ze snímku barevného. Na první pohled velice jednoduchá záležitost, ale na druhý... Tutoriál je určen pro začínající a středně pokročilé uživatele grafických programů.

 

 

 

Photoshop: Jak vylepšit fotografie z dovolené

9. července 2002, 00.00 | Nadešlo období dovolených, a tak si jistě mnozí z vás přivezou zajímavé snímky třeba až z dalekých končin. Některé z nich ale jistě budou potřeba upravit, či výrazněji změnit. A pokud se je chystáte tisknout, další úpravy vás rovněž neminou.

 

 

 

Vykrývání vlasů na fotografiích pomocí Adobe Photoshopu

1. července 2002, 00.00 | Vykrývání vlasů patří k nejčastějším úskalím především v kolážových úpravách fotografií. Zde si ukážeme jeden z možných postupů, jak co nejlépe vykrýt vlasy novým pozadím, bez pozůstatků pozadí původního.

 

 

 

Strana výpisu

... 28

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: