Zpracování - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Zpracování

Photoshop: Praktické použití interakce vrstev

29. ledna 2002, 00.00 | Pojďme se podrobněji podívat na to, jak využít interakci vrstev k úpravě fotografií. A nemusí jít nutně o fotografie horší kvality. Někdy můžete chtít jen něco zvýraznit, či potlačit a toto je jeden z mnoha způsobů, jak toho dosáhnout.

 

 

 

Jak vytisknout 1.3 Mpix fotku na formát A4?

24. ledna 2002, 00.00 | O tom, co k tomuto odvážnému kroku budete potřebovat, jak vybrat vhodné fotografie, na co dát pozor a kdy od tohoto úmyslu raději upustit a zůstat u menších formátů, pojednává tento článek.

 

 

 

Co znamená jednotka DPI a kde se s ní můžeme setkat?

24. ledna 2002, 00.00 | Přinášíme podrobný rozbor toho, co se skrývá pod zkratkou DPI, kde se s ní můžeme setkat a jaký má význam. Udělejte si jasno v rozlišení.

 

 

 

Photoshop: Vyvážení barev u digitální fotografie

15. ledna 2002, 00.00 | Pokud někdy fotografujete za "neideálních" podmínek, asi jste na problém nesprávného zabarvení snímků nenarazili. Předvedeme si jednoduchý postup jak tento nedostatek řešit.

 

 

 

Dva západy slunce aneb netradiční panorama

8. ledna 2002, 00.00 | Také rádi vzpomínáte na slunné letní večery? Také máte někde v šuplíku či snad na disku západ slunce? Nejlepší by bylo, kdybyste tak měli těch západů více. A ze stejného místa! Nemáte... Nevadí, snad bude tento článek malou inspirací do budoucna.

 

 

 

Strana výpisu

... 30

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: