FotoReport - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoReport

IFA 2011 – rekordní ročník tradičního berlínského veletrhu

4. září 2011, 12.00 | Od pátku 2. září do středy 7. září můžete na berlínském výstavišti navštívit mezinárodní veletrh spotřební elektroniky. Možná si kladete otázku, proč by IFA měla zajímat také nás, fotografy a fotografky. Vždyť je zaměřena hlavně na elektrospotřebiče do kuchyně a fakt, že si k editaci fotografií připravíme šálek lahodné kávy, ještě neznamená, že kávovar budeme považovat za praktické fotopříslušenství.

 

 

 

Panoramata Jaromíra Macury v SueRyder

17. srpna 2011, 09.00 | V hlavní síni i v dalších prostorách pražského Domova Sue Ryder, který poskytuje péči seniorům odkázaným na pomoc druhých, můžete do 30. srpna navštívit prodejní výstavu panoramatických fotografií Jaromíra Macury nazvanou Panoramata světa. Je určena především těm, kteří z nejrůznějších důvodů necestují a kteří ocení výběr panoramat z různých částí naší krásné planety.

 

 

 

Lidé a svět pohledem Davida Těšínského

19. července 2011, 00.00 | Fotografování.cz se zaměřuje hlavně na fotografickou techniku. Velmi dobře si ale uvědomujeme, že je to především inspirace, která stojí u samotného zrodu jednotlivých fotografií, a fotoaparáty a další technika, to jsou nástroje, které pro svou fotografickou tvorbu používáme. Proto záběr našeho serveru rozšiřujeme o další zajímavá témata. Jedním z nich je představení fotografů a fotografek, autorských výstav a galerií, fotoklubů a jejich aktivit. Dnes vám přinášíme rozhovor s fotografem a cestovatelem Davidem Těšínským.

 

 

 

Afrika, splněný sen

29. června 2011, 16.00 | Aneb ohlédnutí za právě skončenou výstavou fotografií Aleny Knoblochové z jejích cest po Africe. Výstava probíhala od 9. do 29. června 2011 v pražském Domově Sue Ryder a IDIF „byl u toho“. Spolupořadatelem výstavy byl CONTENT.CZ.

 

 

 

Czech Photo Gallery otevřena

17. června 2011, 12.00 | Nová pražská galerie zahájila svoji činnost výstavou fotografií FOTOGRAF ROKU – JOE KLAMAR, kterou můžete navštívit od 16. června do 30. září letošního roku.

 

 

 

Tip na výstavu: Miroslav Tichý – Podoby pravdy

31. ledna 2011, 00.00 | Na pražské Staroměstské radnici má veřejnost do 6. března 2011 jedinečnou možnost shlédnout v Galerii hlavního města Prahy výstavu kontroverzního fotografa Miroslava Tichého, jež se jmenuje „Podoby pravdy“. Jaká tato výstava je a co divákovi nabízí?

 

 

 

Tip na výstavu: „Ženy Antonína Kratochvíla“

19. ledna 2011, 08.00 | Slavný český fotograf Antonín Kratochvíl vystavuje v pražské galerii „Jedné věci“ do 23. ledna 2011 zajímavý cyklus snímků, který je zasvěcen čistě ženám. Jaká tato výstava je a co nabízí?

 

 

 

EIZO uvádí na sklonku roku 2010 nové LCD panely

3. prosince 2010, 00.00 | EIZO uspořádalo poslední listopadový den tiskovou konferenci, na níž představilo horké novinky z oblastí foto/videa i domácí zábavy. Konkrétně se jedná o monitory FORIS FS2331, LX470W a T2351W MultiTouch. Všechny novinky představují zařízení určená pro náročnější uživatele, zároveň je zde však zcela zřejmá silná orientace na „home entertaintment“ segment.

 

 

 

Centrum FotoŠkoda spustilo první showroom ve střední Evropě se systémem Touch & Try

25. listopadu 2010, 00.00 | Známý fotografický obchod Centrum FotoŠkoda, jenž představuje největší prodejní místo fototechniky ve střední Evropě, spustil nový showroom, v rámci něhož bude poprvé ve zmiňovaném regionu zaveden předváděcí systém „Touch & Try“. Tento systém umožní zákazníkovi si osobně osahat a vyzkoušet aparáty od více něž 11 výrobců (např. Canon, Casio, FujiFilm, Nikon, Olympus, Panasonic, Pentax, Ricoh, Sony a další). Kromě toho daný systém také interaktivní formou poskytne zákazníkovi všechny potřebné informace o fotoaparátu, který právě drží v ruce.

 

 

 

16. Digiforum již v pondělí

5. listopadu 2010, 00.00 | 8. listopadu, tedy již v pondělí, proběhne v Praze 16. Digiforum - největší fotografická akce v ČR. Nabízíme vám možnost prolistovat si předem katalog akce v elektronické podobě a případně se ještě na poslední chvíli přihlásit. Vstupenky je možné zakoupit i přímo na místě v hotelu Clarion Vysočany.

 

 

 

Strana výpisu

4 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: