FotoReport - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoReport

Špičková svatební fotografka Bambi Cantrell bude přednášet v Praze

3. listopadu 2010, 00.00 | Jedna z nejvíce oceňovaných světových svatebních a portrétních fotografek, Američanka Bambi Cantrell, navštíví v příštím týdnu Prahu. Její práce bude možné vidět na Digiforu a Bambi v průběhu příštího týdne povede i dvoudenní exkluzivní workshop, na který se můžete ještě přihlásit.

 

 

 

Tip na unikátní výstavu Joela Petera Witkina

29. října 2010, 00.00 | V Domě umění města Brna je od 30. září do 28. listopadu 2010 k vidění výjimečná výstava věhlasného fotografa Joela Petera Witkina. Tento fotograf získal světovou proslulost často skandálním obsahem svých fotografií.

 

 

 

Soutěž Czech Press Photo 2010 ovládly zahraniční události

13. října 2010, 00.00 | V pondělí 11. října byly zveřejněny výsledky prestižní tuzemské soutěže fotografů Czech Press Photo 2010. Zajímá vás, kteří fotografové byli letos oceněni? Více viz náš článek.

 

 

 

16. Digiforum proběhne již za měsíc

8. října 2010, 00.00 | Digiforum, spojující veletrh fotografické techniky, výstavy fotografií, přednášky a workshopy, letos poprvé představí nejen české fotografy. Hlavní hvězdou bude americká fotografka Bambi Cantrell, kromě které se můžete těšit i na fotografie autorů ze Slovenska, Maďarska či Srbska. Pokud se chcete Digifora zúčastnít, teď je ten správný okamžik pro on-line registraci.

 

 

 

Tip na šokující výstavu Decadence NOW!

7. října 2010, 00.00 | Před několika dny byla v pražskému Rudolfinu otevřena provokativní výstava Decadence Now!, která nesporně patří k předním kulturním událostem letošního podzimu. Mezi vystavujícími autory nalezneme i jména fotografů, kteří se již stali součástí mezinárodních dějin fotografie. Svým rozpočtem a hodnotou vystavených děl se tato výstava zařazuje mezi vůbec nejdražší projekty, které dosud galerie Rudolfinum realizovala. Více viz náš článek.

 

 

 

Pár okamžiků s novým 3D objektivem Panasonic Lumix G 12,5 mm f12

1. října 2010, 00.00 | Jak jsme vás již informovali, tak Panasonic na Photokině představil neobvyklý 3D objektiv Lumix G 12,5 mm f12. Protože jsme na tento objektiv narazili na Panasonic stánku, tak jsme si jej mohli na pár okamžiků osahat a vyzkoušet. Více viz náš článek.

 

 

 

První zkušenosti s Ricoh GXR modulem GR LENS A12

28. září 2010, 01.00 | Minulý týden Ricoh na Photokině představil pro svůj GXR fotoaparát nový modul A12. Měli jsme možnost si tuto novinku krátce osahat v ruce. Více viz náš článek.

 

 

 

První ohmatání DSLR Olympus E-5 (podívejte se na ukázkové snímky)

27. září 2010, 13.00 | Dostala se nám na několik okamžiků do ruky nejnovější profesionální zrcadlovka Olympus E-5. Pokud si chcete prohlédnout několik neoficiálních produktových fotografií, tak si otevřete náš článek. Naleznete v něm rovněž pár ukázkových snímků, které jsme s uvedenou zrcadlovkou pořídili na veletrhu Photokina.

 

 

 

Češi se na Photokině neztratili

27. září 2010, 00.00 | Fotografický veletrh Photokina je mamutí akce, kde je možné potkat vystavovatele fotografické techniky a příslušenství z celého světa. V této záplavě se například neztratily ani české firmy, jako je například Fotorobot.cz a Fomei. Více viz náš článek.

 

 

 

Osahali jsme si na Photokině prototyp luxusního kompaktu Fujifilm X100

24. září 2010, 14.00 | Při procházení výstavními pavilony letošního ročníku Photokiny jsme si nemohli nechat ujít stánek společnosti Fujifilm, kde byl vystaven prototyp high-end kompaktu X100. Jaké byly naše dojmy? Dozvíte se v našem článku.

 

 

 

Strana výpisu

5 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: