FotoReport - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoReport

Luboš Wišniewski: Cítím se být Afrikáncem

4. prosince 2006, 00.00 | Znáte fotografa, který snímá močové kameny? Ne? Prosím, seznamte se. Luboše Wišniewského sice již léta živí špičková zdravotnická technika, ale známým se stal především svými brilantními makrofotografiemi drobné fauny. Sympatické je na něm to, že fotí v klidu, s láskou, nežene se za úspěchem. Možná právě proto si úspěch vybral jeho – v podobě Zlaté ceny, kterou v roce 1999 získal ve fotografické soutěži firmy Olympus v Japonsku. Nyní máte příležitost se s Lubošem Wišniewským setkat, a to 6.12. na klubovém večeru v IDIFu.

 

 

 

Určitá forma exhibicionismu je u fotografa žádoucí

27. listopadu 2006, 00.00 | ... říká Miroslav Hoza, přezdívaný „guru české panoramatické fotografie“, jehož zásluhou v ČR vznikla odnož finského fotografického projektu Panhorama. Při rozhovoru s ním máte dojem, že nic nedělá polovičatě, ať už se jedná o jeho milovanou fotografickou profesi, nebo třeba prožitky, které skýtá život. Meč na zdi v jeho domě navíc prozrazuje, že se věnuje i charitě v Řádu sv.Lazara Jeruzalémského, jehož je rytířem.

 

 

 

TOP12 Nejlepších fotografií za poslední týden

27. listopadu 2006, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr dvanácti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií vložených do naší veřejné galerie za poslední týden s minimálně třiceti komentáři.

 

 

 

DIGIFORUM - 9. svátek digitální fotografie: Větší než kdykoli před tím

24. listopadu 2006, 00.00 | V polovině listopadu - 14.11.2006 proběhlo v pořadí již deváté Digiforum, významná to akce, kde se kloubí fotovýstava s veřejnou konferencí a fotografickými workshopy. Co všechno bylo tentokrát k vidění a jak dopadl devátý - listopadový svátek digitální fotografie?

 

 

 

TOP12 Nejlepších fotografií za poslední týden

20. listopadu 2006, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr dvanácti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií vložených do naší veřejné galerie za poslední týden s minimálně třiceti komentáři.

 

 

 

TOP12 Nejlepších fotografií za poslední týden

14. listopadu 2006, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr dvanácti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií vložených do naší veřejné galerie za poslední týden s minimálně padesáti komentáři.

 

 

 

George Ksandr: Na Manhattanu jsem prošoupal podrážky

13. listopadu 2006, 00.00 | Když George Ksandr hovoří, je ho plná místnost. Vypráví, jak se učil u legendy české fotografie Josefa Sudka, o snímku na volební plakát, který téměř s nasazením života pořídil pro Indíru Gándhíovou, o zděděných zlatých rollexkách, které zásadně nenosí na golf, vypočítá vlivné kurátory a galeristy po celém světě, s nimiž má přátelské vztahy, nezapomene ani na střet s princem Charlesem. Záhy ale zjistíte, že se za touto fasádou skrývá člověk s neobyčejným rozhledem, schopností shodit sama sebe - i se značnou dávkou sebekritiky a skromnosti

 

 

 

TOP12 Nejlepších fotografií za poslední týden

6. listopadu 2006, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr dvanácti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií vložených do naší veřejné galerie za poslední týden s minimálně třiceti komentáři.

 

 

 

PhotoPlus 2006: Semináře, workshopy a kulaté diskuzní stoly

6. listopadu 2006, 00.00 | PhotoPlus letos nabízí svým návštěvníkům více jak stovku seminářů, workshopů či diskuzí. Zaměření, úroveň i informační hodnota se hodně liší, přesto účastníci odcházejí většinou se spokojeným výrazem ve tváři.

 

 

 

PhotoPlus 2006

 

 

 

Strana výpisu

... 20 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: