FotoReport - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoReport

Den otevřených dveří v IDIFu

12. února 2009, 00.00 | V sobotu, 7. března 2009 v 10:00 se otevřou brány IDIFu a všechny milovníky fotografie (ale nejen je) uvítáme v našich prostorách - na Dni otevřených dveří. Těšit se můžete na pestrý celodenní program, kdy celá akce potrvá až do 16:00. Podrobnosti naleznete v článku. Počet míst je omezen, proto neváhejte a registrujte se již NYNÍ!

 

 

 

Vánoční večer otevřených dveří v IDIFu

22. prosince 2008, 00.00 | Institut digitální fotografie uspořádal ve svých prostorách (před)Vánoční setkání všech milovníků fotografie alias Den otevřených dveří. Na této akci se mohli všichni návštěvníci seznámit nejen s aktivitami IDIFu, ale také si rozšířit znalosti v oboru a odnést si věcné dary...

 

 

 

Nejlepší fotografie roku 2008, ze kterých se vám možná bude tajit dech

19. prosince 2008, 06.00 | Blíží se kvapně konec roku a tak nastává pomalu čas pro bilancování všeho, co nám „letošek nadělil“. Na světě byly jistě zhotoveny miliardy fotografií a tak je zajímavé se poohlédnout po těch nejzdařilejších z nich. Proto vám přinášíme tipy na přehledy několika renomovaných agentur, ve kterých se nachází retrospektivní výběr těch údajně nejlepších fotografií pořízených v roce 2008.

 

 

 

IDIF Openhouse: Nové přednášky!

9. prosince 2008, 00.00 | V předvánočním shonu pro Vás Institut digitální fotografie připravil Večer otevřených dveří tak, aby si na něj mohl najít čas opravdu každý! Těšit se můžete na bohatý doprovodný program i několik cenových (vánočních) akcí. Pro velký zájem a rychlé zaplnění všech přednášek, jsme pro vás připravili 3 další bloky, které začínají od 21. hodiny. Neváhejte a registrujte se HNED!

 

 

 

Vánoční večer otevřených dveří IDIFu

2. prosince 2008, 00.00 | Institut digitální fotografie pořádá pravidelně dny otevřených dveří, v rámci kterých nabízí široké veřejnosti možnost seznámit se s jeho činností a vyzkoušet si v praxi řadu dovedností spojených se soudobou fotografií. V předvánočním shonu jsme pro Vás připravili Večer otevřených dveří tak, aby si na něj mohl najít čas opravdu každý! Těšit se můžete na bohatý doprovodný program i několik cenových (vánočních) akcí...

 

 

 

Canon Profi Photo day aneb: tiskněme 've velkém'

21. listopadu 2008, 00.00 | Společnost Canon uspořádala minulý týden v prostorách pražské Zoologické zahrady den otevřených dveří, jehož smyslem bylo předvést partnerům, zákazníkům (a vůbec všem zájemcům o velkoformátový tisk), jaké možnosti se v dané sféře naskýtají - resp. jaké možnosti nabízí právě tato značka.

 

 

 

Jaké bylo 13. Digiforum?

4. listopadu 2008, 00.00 | Digiforum - v pořadí již třinácté, je úspěšně za námi! Tentokrát jsme se setkali poprvé v nových prostorách moderního hotelu Clarion a do (již tak bohaté) nabídky přednášek, přibylo zbrusu nové téma - digitální video! A jaké tedy 13. Digiforum bylo?

 

 

 

Pohřebiště v luxusu

29. října 2008, 00.00 | Pohřebiště vlaků v Bolívii, kamenný strom v poušti, andské šestitisícovky, ostrůvek kaktusů uprostřed bílých solných plání... Panoramatické fotografie Pepy Středy z Jižní Ameriky vás přenesou do zcela jiného, podmanivého světa. Možná, že dokonce na chvíli zapomenete, že stojíte uprostřed luxusní pražské pasáže Černá růže, kde jsou nainstalovány.

 

 

 

O lidech dvakrát – a pokaždé jinak

22. října 2008, 00.00 | Internetová výstavní síň a nyní i fotografický informační portál World Webphoto Gallery prezentuje v těchto dnech dvě výstavy: Pražské jaro 1968 Vladimíra Lammera a záběry ze života Cikánů od Tibora Huszára. Za shlédnutí stojí obě, byť je spojuje jen použití černobílé fotografie a dokumentární charakter.

 

 

 

Digiforum přichází: již ZÍTRA!

20. října 2008, 00.00 | Digiforum je tady! Již zítra se otevřou brány hotelu Clarion, kde v 9:00 odstartuje svátek fotografie - tentokrát s magickou třináctkou v názvu! Toto číslo pro nás nebude v žádném případě nešťastným, právě naopak. Těšit se můžete na spoustu novinek, např. na nové prostory, nová témata, nové workshopy nebo také digitální video!

 

 

 

Strana výpisu

9 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: