FotoReport - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoReport

TOP12 nejlepších fotografií v galerii za poslední dva týdny

2. května 2007, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr dvanácti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií, vložených do naší veřejné galerie za poslední dva týdny s minimálně padesáti komentáři. Vliv teplého počasí, které zřetelně zapůsobilo na okolní přírodu, se samozřejmě odrazil i v dnešním výběru.

 

 

 

TOP12 nejlepších fotografií v galerii za poslední dva týdny

17. dubna 2007, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr dvanácti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií, vložených do naší veřejné galerie za poslední dva týdny s minimálně padesáti komentáři.

 

 

 

TOP12 nejlepších fotografií v galerii za poslední týden

3. dubna 2007, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr dvanácti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií, vložených do naší veřejné galerie za poslední týden s minimálně třiceti komentáři.

 

 

 

TOP12 nejlepších fotografií v galerii za poslední týden

27. března 2007, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr dvanácti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií, vložených do naší veřejné galerie za poslední týden s minimálně třiceti komentáři.

 

 

 

TOP12 nejlepších fotografií v galerii za poslední týden

20. března 2007, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr dvanácti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií, vložených do naší veřejné galerie za poslední týden s minimálně třiceti komentáři.

 

 

 

Hledáme cestu, abychom ji mohli ukázat druhým

19. března 2007, 00.00 | Fotografové Viktor Fischer (*1967) a Alena Dvořáková (*1970) tvoří od roku 1992 autorskou dvojici. Jejich nejznámější projekt se jmenuje Misie. Svými fotografiemi chtějí vyburcovat spící svědomí mnohých z nás, ať už se jedná o vztah k přírodě nebo k sobě navzájem. Přesto nepůsobí dojmem fanatických bojovníků za dobro: křehká Alena i chlapský Viktor stojí oběma nohama na zemi, mají pochopení pro lidské slabosti, jsou zapálení pro svoji práci, ale sami sebe rozhodně neberou smrtelně vážně.

 

 

 

Corel Digital Media Day v Praze!

19. března 2007, 00.00 | Společnost Corel pořádá 27. března v Praze velkou prezentaci nové české verze svého editoru Paint Shop Pro Photo XI a kreslířského nástroje Painter ve verzi X. Prezentovat je budou přední čeští i zahraniční odborníci. Účast je bezplatná pro včas registrované zájemce.

 

 

 

TOP12 nejlepších fotografií v galerii za poslední měsíc

13. března 2007, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr dvanácti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií, vložených do naší veřejné galerie za poslední měsíc s minimálně osmdesáti komentáři.

 

 

 

Rudolfinský alchymista Jiří Stach osobností české fotografie za rok 2006

12. března 2007, 00.00 | Ne, to není omyl, oceněn byl skutečně fotograf s duší raně barokního alchymisty. Kdo se dívá na jeho detailistické záběry přírodnin či aranžmá lidských těl, ozvláštněné nervózními tahy nákresů a kaligrafickými vpisky, může získat dojem, že se ocitl o pár století nazpátek, na pomezí vědeckého zkoumání a šarlatánství či v mystickém a exaltovaném manýrismu. Do současnosti nás však vrací umělcova brilantní fotografická technika.

 

 

 

Appleforum 2007 – uděláme si pěkný den!

6. března 2007, 00.00 | Taky vás už někdy napadlo, že by toho mohl dělat Apple v České republice mnohem více, než doposud dělá? Televizní reklamy s panem Macem a panem PC zaplatit neumíme, ale něco přeci jen udělat můžeme. Pojďme uspořádat skvělé setkání Apple uživatelů. Zván je každý! Jedním z témat je i digitální fotografie.

 

 

 

Strana výpisu

... 17 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: