FotoReport - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoReport

Czech Photo Gallery: Stanislav Pokorný "K zemi blíž"

24. dubna 2012, 00.00 | Společnost Nikon, spol. s r. o., pořádá ve spolupráci s Czech Photo Gallery výstavu fotografií Stanislava Pokorného s názvem K zemi blíž. Výstavu v Czech Photo Gallery na pražském Újezdě můžete navštívit od 26. dubna 2012.

 

 

 

Fotografický ateliér Šechtl & Voseček

19. dubna 2012, 00.00 | V galerii Sladovna v Písku můžete do 20. května navštívit unikátní kolekci historických fotografií tří generací rodiny Šechtlů. Historie jednoho z nejstarších souvisle pracujících fotoateliérů má své počátky v 60. letech 19. stol. v Plzni, ačkoli svou existencí je firma Šechtl & Voseček až do dnešních dnů spojena s Táborem.

 

 

 

Le Papier: Africká divočina očima Ondřeje Záruby

10. dubna 2012, 15.00 | Přijměte pozvání na výstavu fotografií z africké divočiny, která do 10. května probíhá v galerii centra speciálních grafických papírů Le Papier.

 

 

 

"Barvy Islandu" Davida Vargy opět v Praze

4. dubna 2012, 00.00 | Po přemístění výstavy na Slovensko se výstava fotografií "Barvy Islandu" opět vrací do České republiky, konkrétně do Prahy. Autor, David Varga, působil na tomto ostrově delší dobu v rámci pracovní stáže Erasmus. To mu umožnilo procestovat celý ostrov a zachytit tak zajímavé záběry za nevšedných světelných podmínek.

 

 

 

"Znovuzrození" Martina Stranky v Myslbeku

4. dubna 2012, 00.00 | Ještě do středy 11. dubna můžete navštívit výstavu fotografií Martina Stranky s názvem "Znovuzrození" v Nákupní galerii Myslbek.

 

 

 

Fotoklub Havířov oslavuje 10 let činnosti výstavou fotografií

3. dubna 2012, 00.00 | Fotoklub Havířov srdečně zve všechny čtenáře serveru Fotografování.cz na výstavu fotografií svých členů, kterou připravil u příležitosti oslav deseti let své činnosti.

 

 

 

DNP konference v NTM: Sublimační tisk opět na tahu

30. března 2012, 00.00 | Co se pod tímto tajemně zkratkovitým titulem skrývá? Společnost Fomei uspořádala dne 27. 3. v prostorách Národního technického muzea v Praze tiskovou konferenci na téma „moderního zpracování produkční zakázkové fotografie“, kde představila nové produkty a vize japonské společnosti DNP.

 

 

 

Beskydy — Daniel Waclawek

28. března 2012, 00.00 | Krajinu Beskyd, jak ji zachytil svým objektivem, představí na výstavě v Galerii TRISIA v dubnu letošního roku. Snímky, které můžete při své návštěvě galerie vidět, vznikaly průběžně v letech 2009 a 2010. Zavedou vás na různá místa Beskyd od Lysé hory po Skrzyczne.

 

 

 

Sony World Photography Awards 2012 — vyhlášení vítězů

28. března 2012, 00.00 | World Photography Organisation oznámila vítěze otevřené soutěže a soutěže Youth letošního ročníku Sony World Photography Awards. Slavnostní vyhlášení celkových vítězů je naplánováno na výroční galavečer Sony World Photography Awards 26. dubna v hotelu Hilton v londýnském Park Lane. Programem bude provázet fotografický konzultant a předseda odborné poroty pro ročník 2012 W. M. Hunt.

 

 

 

Pavol Breier: Zem snehu/Land of snow

22. března 2012, 00.00 | Dom fotografie v Liptovském Mikuláši ve čtvrtek slavnostní vernisáží zahajuje výstavu fotografií Pavla Breiera Zem snehu/Land of snow. Výstava je uspořádána v rámci cyklu Osobnosti slovenskej fotografie.

 

 

 

Strana výpisu

1 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: