FotoReport - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoReport

TOP12 nejlepších fotografií v galerii za poslední týden

4. července 2007, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr dvanácti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií, vložených do naší veřejné galerie za poslední týden.

 

 

 

TOP12 nejlepších fotografií v galerii za poslední týden

25. června 2007, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr dvanácti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií, vložených do naší veřejné galerie za poslední týden.

 

 

 

Rudolf Švaříček: S primátorem na Mt. Everestu

25. června 2007, 00.00 | Není to tak dávno, co Rudolf Švaříček (*1962) vystoupil společně s pražským primátorem Pavlem Bémem na nejvyšší horu světa, a již mají návštěvníci pravidelných Večerů s fotografem možnost položit mu jakoukoli otázku! Pokud vás tedy zajímá, co tento cestovatel, fotograf, horolezec, vodák, potápěč, dobrodruh, majitel hospody a cestovní kanceláře, k jehož dalším velkým výkonům patří výstupy na Kilimandžáro, Aconcaguu i nejvyšší horu Antarktidy Mt. Vinson, plánuje nyní, přijďte 27.6. do IDIFu!

 

 

 

TOP12 nejlepších fotografií v galerii za poslední dva týdny

18. června 2007, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr dvanácti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií, vložených do naší veřejné galerie za poslední dva týdny.

 

 

 

Petr Zhoř: Pozorování života mě nikdy nepřestane bavit

11. června 2007, 00.00 | Fotograf Petr Zhoř (*1948) má vzezření barokního světce, svou tvorbou však evidentně patří do 21. století. Jeho autorský rukopis je typický: zneklidňující světelné linie, nezúčastněné tváře figurín, chladné odlesky, surrealistická technizující poetika zdůrazněná tónováním černobílé fotografie. Má mimořádný pozorovací talent a občas můžete mít pocit, že vidí i to, co se odehrává hluboko pod povrchem – třeba ve vašem nitru. O sobě i svých fotografiích bude vyprávět v pořadu Večer s fotografem již tuto středu 13.6.

 

 

 

TOP12 nejlepších fotografií v galerii za poslední týden

6. června 2007, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr dvanácti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií, vložených do naší veřejné galerie za poslední týden.

 

 

 

TOP12 nejlepších fotografií v galerii za poslední týden

28. května 2007, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr dvanácti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií, vložených do naší veřejné galerie za poslední týden.

 

 

 

TOP10 nejlepších fotografií v galerii za poslední tři týdny

21. května 2007, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr deseti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií, vložených do naší veřejné galerie za poslední tři týdny s minimálně sedmdesáti komentáři.

 

 

 

Amatéři, poslouchejte připomínky, ne lichotky!

18. května 2007, 00.00 | Na tomto místě se většinou setkáváte s fotografy-profesionály, kteří před vás předstupují při klubových Večerech. Amatérský fotograf Ivan Holobradý (*1963), jehož názory si můžete přečíst v následujícím rozhovoru, však sedává mezi vámi v publiku. Zaujal mě svou několikerou úspěšnou účastí v interní soutěži zaměstnanců Řízení letového provozu ČR s názvem 3L, která se za několik let své existence stala fotografickým kláním velmi vysoké úrovně. A ještě něco: mnozí z vás si možná jeho hlas pamatují z rádií Agara a Relax, kde působil jako moderátor.

 

 

 

Rudolf Jung: Nejkrásnější pohled na svět? Z letadla!

9. května 2007, 00.00 | Fotograf Rudolf Jung (*1954) se na svět rád dívá z výšky, a proto létá (i fotografuje) na větroních. Jeho akční rádius je však širší; zabývá se také krajinářstvím, dokumentem, figurální fotografií a portrétem. O práci, aktivitách i plánech jsme si ale povídali na pevné zemi – v jeho miniaturní kanceláři v České televizi, kde již více než deset let zastává funkci vedoucího fotooddělení. Pokud se o této zajímavé osobnosti chcete dozvědět více, rezervujte si místo na dalším klubovém setkání s fotografem, které se koná již ve středu 16.5. v IDIFu!

 

 

 

Strana výpisu

... 16 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: