Svět skrz objektiv - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Svět skrz objektiv

Výsledky soutěže Nikon No. 1 a Nikon No.1 Talent 2007

10. října 2007, 00.00 | Na jaře tohoto roku vyhlásila společnost Nikon spolu s Centrem Fotoškoda již druhý ročník soutěže Nikon No.1. Tato soutěž vznikla v loňském roce s cílem vyhledávat talentované amatéry a podporovat tvorbu profesionálních fotografů. Vítěz kategorie Profi se stane na období jednoho roku "tváří" značky Nikon a Nikon jej vybaví potřebnou technikou, propaguje jeho práci na výstavě a vydá firemí kalendář s jeho fotografiemi. Vítěz kategorie Talent získá zrcadlovku značky Nikon.

 

 

 

Pro pobavení: Ultimátní fotograf

26. července 2007, 00.00 | Být fotografem je zajímavé, nadobyčejné a vířivé povolání plné života. Fotograf zachycuje skutečnost, deformuje ji, převypráví příběhy, s trochou nadsázky se dá říci, že s jeho přičiněním vznikají legendy, padají hlavy pomazané, lidé se berou, rozvádějí, rodí a umírají. Být fotografem je tedy něco!

 

 

 

Večery s fotografem - Právě vychází!

25. července 2007, 00.00 | Pod hlavičkou IDIFu běží již od roku 2005 unikátní projekt "Večery s fotografem", který dává zájemcům možnost setkat se s předními českými fotografy. A na této tradici staví i nová stejnojmenná publikace, která představuje osmnáct předních soudobých českých fotografů formou osobních rozhovorů a výběru z jejich tvorby.

 

 

 

Hledáme nadšenou fotografku, zn. II. fotoexpedice USA 2007

2. července 2007, 00.00 | Fotoexpedice IDIFu nabízejí komfort, skvělou partu lidí a bezproblémové zázemí pro fotografické nadšence. Na 5. září vyráží již třetí parta do národních parků Kalifornie a k dispozici je poslední místo!

 

 

 

Hledáme externí autory

7. června 2007, 00.00 | Hledáme externí autory pro tvorbu článků na náš Web fotografovani.cz. Hledáme občasné i stálé přispěvatele, kteří kromě zvládnutí českého jazyka dokáží nabídnout zajímavé téma, které se jakkoliv dotýká fotografie obecně nebo konkrétně digitální fotografie.

 

 

 

Nové číslo PhotoArtu již brzy

4. května 2007, 00.00 | První červnový den vyjde nové (páté) číslo Photoartu. Je zcela výjimečné tím, že je totiž z velké části věnováno ženám fotografkám. Navíc součástí nového čísla bude jako dárek pro naše čtenáře vstupenka na Digiforum ZDARMA.

 

 

 

Corel Digital Media Day v Praze!

19. března 2007, 00.00 | Společnost Corel pořádá 27. března v Praze velkou prezentaci nové české verze svého editoru Paint Shop Pro Photo XI a kreslířského nástroje Painter ve verzi X. Prezentovat je budou přední čeští i zahraniční odborníci. Účast je bezplatná pro včas registrované zájemce.

 

 

 

Den otevřených dveří IDIFu

8. března 2007, 00.00 | 16. března se můžete zúčastnit dne otevřených dveří v Institutu digitální fotografie v Praze. Hlavním tématem budou fotografie a zážitky z fotoexpedic Afrika a Amerika, ale těšit se můžete i na konzultace s odborníky z IDIFu a speciální nabídku kurzů a publikací.

 

 

 

Appleforum 2007 – uděláme si pěkný den!

6. března 2007, 00.00 | Taky vás už někdy napadlo, že by toho mohl dělat Apple v České republice mnohem více, než doposud dělá? Televizní reklamy s panem Macem a panem PC zaplatit neumíme, ale něco přeci jen udělat můžeme. Pojďme uspořádat skvělé setkání Apple uživatelů. Zván je každý! Jedním z témat je i digitální fotografie.

 

 

 

Osobnost české fotografie 2006

27. února 2007, 00.00 | V pondělí, 26. 2. 2007 ve 12.00 došlo k vyhlášení a předání ceny "Osobnost české fotografie". Stalo se tak na výroční valné hromadě AFČR v Mánesu, na Masarykově nábřeží 250 na Praze 1.

 

 

 

Strana výpisu

... 27

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: