Svět skrz objektiv - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Svět skrz objektiv

Nová verze alternativního stativu od NewPro

17. srpna 2010, 00.00 | Pokud patříte mezi skupinu fotografů, kteří rádi fotografují kompakty a nechtějí s sebou přitom vláčet objemný tripod, tak by vás například mohl zaujmout set alternativního stativu UltraClamp 2.5 Kit, který nedávno představila společnost NewPro. Více viz náš článek.

 

 

 

Bohatá zásoba fotoinspirace aneb prohlédněte si desítky snímků, které stojí za to vidět!

12. srpna 2010, 00.00 | Léto se rozjelo v plném proudu a nastala doba dovolenkových rekreací. Přinášíme vám proto v našem článku tip na desítky zajímavých snímků, které mohou lahodit vašemu fotografickému oku.

 

 

 

Je možné létat s Canonem EOS 7D v helikoptéře?

11. srpna 2010, 00.00 | Je to možná triviální otázka, ale odpověď na ní nemusí být tak snadná, pokud tím nemyslíme klasický vrtulník se kterým se přepravují lidé, ale dálkově ovládaný model helikoptéry. Je tedy možné pořizovat aeriální snímky pomocí těžké profi DSLR Canon EOS 7D skrze letající model vrtulníku? Více viz náš článek.

 

 

 

Podívejte se, jak by mohla vypadat Canon nezrcadlovka

2. srpna 2010, 01.00 | V našem článku se můžete podívat na designový koncept Canon nezrcadlovky, který ze své iniciativy vypracoval amatérský designer Idan Shechter.

 

 

 

Jak lze za pár babek nakoupit fotografie za miliony

30. července 2010, 00.00 | Je to pozoruhodný příběh o sběrateli, kterému se náhodou podařilo za 45 USD zakoupit negativy legendárního fotografa Ansela Adamse, jejichž opravdová hodnota se pohybuje v miliónech dolarů. Více viz náš článek.

 

 

 

Letní fotografická soutěž: Zasílejte fotografie a vyhrajte účast na semináři

26. července 2010, 00.00 | Chystáte se v létě na některý seminář, workshop nebo expedici IDIFu? Připravili jsme pro Vás soutěž o nejlepší snímky pořízené na těchto akcích. Soutěžit můžete v kategoriích: Krajina, portrét, makro, reportáž. Účastník může zaslat do určité kategorie pouze 1 soutěžní snímek, obeslat však lze všechny 4 kategorie.

 

 

 

Lexar představil USB čtečku, která je kompatibilní s 24 druhy paměťových karet

12. července 2010, 00.00 | Výrobce paměťových karet, společnost Lexar, nedávno představila nový typ univerzální USB čtečky, která disponuje podporou 24 typů paměťových karet. Více viz náš článek.

 

 

 

Lomofotografie a nový přístroj pro zhotovování 360° panoramatických fotografií

8. července 2010, 00.00 | Kultovní výrobce Lomo fotoaparátů, společnost Lomography před časem představila nový analogový přístroj, který umožňuje rychlé pořizování 360° panoramat. Více viz náš článek.

 

 

 

Jakou techniku Nikon používají astronauti v kosmu?

30. června 2010, 00.00 | I kosmonauti potřebují při své práci fotografovat, a tak si do atraktivního časoprostoru vesmíru berou rozličnou fototechniku. Kdysi u astronautů převažovala například fototechnika od společnosti Kodak, ale časy se mění, a tak je do vesmíru vynášena mimo jiné i digitální fototechnika značky Nikon. Více se dozvíte v našem článku.

 

 

 

Fotografujeme extrémní sporty s Danielem Vojtěchem

24. června 2010, 01.00 | Pronikněte do dynamického a fascinujícího světa, plného dynamiky, vzrušení, napětí a nebezpečí. Naučte se fotografovat v rytmu skateboardistů, bikerů nebo snowboardistů a zachyťte ty nejdramatičtější momenty. To vše prostřednictvím výukového DVD od Light Garden Academy, zaměřeného právě na extrémní sporty.

 

 

 

Strana výpisu

9 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: