Svět skrz objektiv - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Svět skrz objektiv

Diskuzní večer s krajinářem Pavlem Brunclíkem

28. listopadu 2005, 00.00 | 7.12.2005 proběhne v IDIFu večer s profesionálním českým fotografem Pavlem Brunclíkem, jehož specialitou jsou úžasné krajinné fotografie ze všech koutů světa. Chcete vědět, jak se člověk může stát profesionální fotograf cestovatelem?

 

 

 

Setkání s Romanem Sejkotem již tuto středu

21. listopadu 2005, 00.00 | IDIF pořádá již tuto středu 23.11. od 19 hodin setkání s jedním z předních českých fotografů Romanem Sejkotem. Využijte možnosti včasné reservace místa pro diskuzní večer s autorem nad řadou jeho originálních snímků.

 

 

 

Chtěl bych být reportérem National Geographic

22. dubna 2005, 00.00 | Bývaly doby, kdy byl skutečným mořským vlkem; jako radiodůstojník brázdil světové oceány na českých lodích. Nyní se prozaicky usadil v Dobřichovicích u Prahy, má rodinu a suchozemské zaměstnání. Ale dálky ho lákat nepřestávají. Působivé fotografie, které na svých dobrodružných cestách pořídil, zákonitě vyvolaly otázku: kdo je Roman Garba?

 

 

 

Vycházka s IDIFem na Židovské pece

30. listopadu 2004, 00.00 | V sobotu se konala další fotografická vycházka Institutu digitální fotografie. Posledně to bylo na honosném vrchu Petříně, tentokrát na proletářské Parukářce a na Židovských pecích na Žižkově.

 

 

 

Strana výpisu

... 29

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: