FotoReport - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoReport

TOP10 Nejlepších fotografií za poslední týden

10. července 2006, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr deseti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií vložených do naší veřejné galerie za poslední týden.

 

 

 

TOP12 Nejlepších fotografií za poslední týden

4. července 2006, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr dvanácti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií vložených do naší veřejné galerie za poslední týden s minimálně dvaceti komentáři.

 

 

 

Příběh drzého mladíka, který chtěl fotografovat velikány

3. července 2006, 00.00 | „Spisovatelé španělského jazyka začínají psát proto, aby jim dělal portrét Mordzinski,“ zažertoval jednou španělský prozaik Victor Andresco. Pravdou však je, že v Paříži žijící Argentinec Daniel Mordzinski (*1960) portrétoval snad všechny významné španělsky píšící literáty v Evropě i v Americe, mezi jinými i Gabriela Garcíu Márqueze a Jorgeho Luise Borgese. Právě Borges byl první Mordzinského „obětí“; jeho snímek fotograf pořídil roku 1978 při filmovém natáčení v Buenos Aires. I ten můžete vidět na výstavě v Institutu Cervantes v Praze.

 

 

 

TOP12 Nejlepších fotografií za poslední týden

26. června 2006, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr dvanácti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií vložených do naší veřejné galerie za poslední týden.

 

 

 

Odsouzen ke kráse

23. června 2006, 00.00 | Nastalo nám astronomické léto, a proto bychom se měli vydat do přírody. Pokud se ale nemůžete odtrhnout od obrazovky svého počítače, udělejte si výlet alespoň prostřednictvím virtuální World Webphoto Gallery, která právě nyní vystavuje podivuhodné přírodní a krajinné snímky Václava Sojky.

 

 

 

Digitální fotografování je pro mnoho lidí jen hra

16. června 2006, 00.00 | Spisovatel Franz Kafka pracoval v pojišťovně, fotograf a hudebník Jiří Hanke (*1944) ve spořitelně. Kdo by hledal umělce v civilním povolání, které bývá spojováno s nudnými sloupci čísel, oblekem s kravatou a pracovní dobou „od do“? Navzdory tomu jsou Hankeovy fotografie plné zájmu o člověka, pochopení pro jeho drobné radosti i starosti, svérázného humoru. Často sleduje svět z nečekaného úhlu, a mnoho zajímavého dokáže najít i ve věcech zdánlivě obyčejných. Chcete vědět více? Přijďte na klubové setkání IDIFu s Jiřím Hankem ve středu 21.6.!

 

 

 

TOP12 Nejlepších fotografií za poslední týden

15. června 2006, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr dvanácti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií vložených do naší veřejné galerie za poslední týden s minimálně dvaceti komentáři.

 

 

 

Jiří Havel: Rajskou zahradu jsem našel v Himalájích

9. června 2006, 00.00 | Setkání s legendami, jakou Jiří Havel (*1931) v české fotografii bezesporu je, bývá poznamenáno nervozitou, kterou vyvolává úcta před slavným jménem. Dali jsme si dostaveníčko na květnovém Digifóru, kde přednášel o svých působivých přírodních záběrech, a stres opadl hned v prvních minutách našeho povídání – o cestě venkovského mladíka k fotografii, vztahu zralého fotografa k digitální technice, o safari v Africe s Milošem Macourkem i o monografii, která vyjde letos v září.

 

 

 

TOP12 Nejlepších fotografií za poslední týden

5. června 2006, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr deseti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií vložených do naší veřejné galerie za poslední týden s minimálně dvaceti komentáři.

 

 

 

Digiforum - další svátek fotografie právě proběhl

2. června 2006, 00.00 | Předposlední květnový den - 30.5. 2006 proběhlo v pořadí již osmé Digiforum, významná akce spojující fotovýstavu, veřejnou konferenci a fotografické workshopy. Nyní tedy nastal čas ohlédnout se zpět. Co všechno bylo k vidění a jak dopadlo zatím poslední Digiforum?

 

 

 

Strana výpisu

... 24 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: