FotoReport - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoReport

TOP12 Nejlepších fotografií za poslední týden

29. května 2006, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr deseti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií vložených do naší veřejné galerie za poslední týden s minimálně dvaceti komentáři.

 

 

 

Osobnosti na Digifóru

26. května 2006, 00.00 | Chcete se přiučit od profesionálních fotografů, kteří představují špičky ve svém oboru? Pětice profesionálů se s vámi formou přednášky doplněné o prezentaci fotografií a následné diskuze podělí o své cenné zkušenosti na již osmém pokračování Digifora. Přijďte se inspirovat od Jana Šibíka, Kamila Rodingera, Jiřího Havla, Adolfa Ziky a Jana Saudka! Součástá Digifóra bude také autogramiáda Ondřeje Neffa, Milana Blšťáka a Vladislava T. Jirouška.

 

 

 

Duše ve fotografii

26. května 2006, 00.00 | Duše – kolik představ se skrývá ve slově o pouhých čtyřech písmenech! Nehmotná součást lidské bytosti, přežívající i po fyzické smrti, o níž se ještě v 6. století teologové přeli, zda vůbec sídlí i v ženách. To, co lidé hledají u svých partnerů, má-li být jejich vztah i něčím jiným, než tělesnou záležitostí. „Nic“, které dokáže bolet víc než fyzická trýzeň. Po duši pátrali i fotrografové Alexander Serebryany (*1966) a Valerie Bondarenko, jejichž společná expozice je právě nyní k vidění v Gallery Art Factory. Jmenuje se Anima, latinsky "duše".

 

 

 

TOP12 Nejlepších fotografií za poslední týden

22. května 2006, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr deseti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií vložených do naší veřejné galerie za poslední týden s minimálně dvaceti komentáři.

 

 

 

Expedice Philippines 2006

22. května 2006, 00.00 | Dne 26. dubna 2006 začal projekt Philippines 2006. Autoři projektu fotograf Libor Špaček a kameraman Jiří Novota odletěli s další členkou týmu Martinou Benešovou na Filipíny vytvořit sérii dokumentárních filmů a fotografií. 18. května pracovní skupinu doplní Eva Aichmajerová. Poslední člen expedice v roli „záložníka“, Jiří Heller, vytváří týlové zázemí. Návrat výpravy je plánován na 5. června tohoto roku.

 

 

 

Digiforum - svátek fotografie klepe na dveře

19. května 2006, 00.00 | Již 30. května 2006 proběhne v pořadí již osmé Digiforum, akce spojující fotovýstavu, konferenci otevřenou široké veřejnosti a fotografické workshopy. Na co všechno se můžeme těšit?

 

 

 

Pepa Středa: Jsem nudlař

15. května 2006, 00.00 | Fotograf Pepa Středa (*1964) převážně žije a pracuje na Kokořínsku, kde ho neruší hluk velkoměsta. K rozhovoru jsme se však sešli v jeho pražském bytě, kde na každém kroku narazíte na nějaké památky z cest, jako jsou třeba tibetský modlicí mlýnek, jihoamerický vějíř, ale především autorovy typické působivé panoramatické fotografie krajin. Příště se s ním můžete sejít i vy, a to při klubovém setkání v IDIFu v Hálkově ulici.

 

 

 

TOP12 Nejlepších fotografií za poslední týden

15. května 2006, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr deseti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií vložených do naší veřejné galerie za poslední týden s minimálně dvaceti komentáři.

 

 

 

Město, jazz a akty

12. května 2006, 00.00 | O tom, že nastupující generace fotografů vydala ze svého středu nezvyklé množství výrazných individualit, jistě není sporu. Jména jako Dita Pepe, Jiří Křenek, Karel Špoutil, Anna Feldeková či Štěpánka Krčmářová dávají naději, že česká fotografie neztratí ani nadále svůj dobrý zvuk. K nejtalentovanějším mladým umělcům patří chebská rodačka Katarína Brunclíková, jež se do nedávné doby prezentovala pod svým dívčím jménem Hanová (*1977). Její soubor 36 fotografií, nazvaný O sobě, si můžete právě nyní prohlédnout ve virtuální World Webphoto Gallery.

 

 

 

TOP12 Nejlepších fotografií za poslední týden

9. května 2006, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr deseti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií vložených do naší veřejné galerie za poslední týden s minimálně dvaceti komentáři. Za nadvládu snímků krajin zcela jistě může krásné jarní počasí, nechte se inspirovat.

 

 

 

Strana výpisu

... 25 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: