FotoReport - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoReport

Smrtící krása

25. srpna 2006, 00.00 | Nádherně zbarvené tropické rybky, zlověstný pohled hada, jedovaté oranžové žáby či pavouk, chystající se k útoku na kořist... Všechny tyto tvory můžete vidět na pozoruhodných makrofotografiích, vystavených v Nákupní galerii Atrium na Karlově náměstí, jimž jejich autor Michael Fokt (*1975) ne náhodou dal název „Z očí do očí“. Převážná většina živočichů je totiž skutečně nasnímána ve výši vlastního zorného pole. A věřte, že dívat se do očí barevnému měkkýši, hadovi nebo dokonce do několika očí pavouka, je dobrodružství, i když jsou jen na papíře.

 

 

 

TOP10 Nejlepších fotografií za poslední týden

22. srpna 2006, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr deseti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií vložených do naší veřejné galerie za poslední týden s minimálně dvaceti komentáři.

 

 

 

Sběratel basketbalových košů

18. srpna 2006, 00.00 | Basketbalový koš na stromě, v korytě potoka, mezi kupkami sena, v bažině. Na každých 200 až 300 metrů městského území nějaký basketbalový koš – ať již klasický nebo vyrobený z materiálu, který byl právě po ruce, třeba ze síťky od zeleniny. To není šílený sen fanouška košíkové, nýbrž realita Černé Hory, malého státu na jihovýchodě Evropy, který je mezi sportovci znám spíše jako ideální destinace pro vysokohorskou turistiku. Tamní fotograf Duško Miljanić už vlastní docela slušnou sbírku košů, kterou nyní vystavuje v Praze.

 

 

 

Nejlepší fotografie za uplynulý týden

14. srpna 2006, 00.00 | Nabízíme vám výběr deseti nejlépe hodnocených fotografií z naší veřejné galerie.

 

 

 

Nejlepší akty z naší galerie

7. srpna 2006, 00.00 | Nabízíme vám výběr nejlépe hodnocených aktů vložených v tomto roce do naší veřejné galerie. Inspirujte se krásou lidského těla.

 

 

 

Nejlepší fotografie července 06

1. srpna 2006, 00.00 | Naízíme vám tucet nejlépe hodnocených fotografií vložených do naší veřejné galerie v průběhu července. Vychutnejte si skvělé krajinky, působivá makra či skvělý netradiční portrét.

 

 

 

Akty Terezy z Davle – a dál?

28. července 2006, 00.00 | Vzrušující polooblečená nebo nahá ženská těla ve svůdných pozicích. Portrét, figurální kompozice, detail, polodetail, hra světel a stínů. Ženy očima fotografky, která si říká Tereza z Davle (*1975). Jaké jsou? Nahlédněte do virtuální World Webphoto Gallery na adrese www.wwg.cz.

 

 

 

Vladislav Jiroušek: Jak jsem fotografoval zvířata

27. července 2006, 00.00 | Na jaře letošního roku byl jedním z hostů „Večerů s fotografem“ pan Vladislav Jiroušek. Fotograf zvířat. Nestihli jsme v té době připravit rozhovor s ním, nezapomněli jsme na něj, otázky jsme mu položili v těchto letních dnech. Vlastně v tropických dnech.

 

 

 

TOP12 Nejlepších fotografií za poslední týden

24. července 2006, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr dvanácti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií vložených do naší veřejné galerie za poslední týden s minimálně dvaceti komentáři.

 

 

 

TOP10 Nejlepších fotografií za poslední týden

17. července 2006, 00.00 | Dnes vám nabízíme výběr deseti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií vložených do naší veřejné galerie za poslední týden s minimálně dvaceti komentáři.

 

 

 

Strana výpisu

... 23 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: