Svět skrz objektiv - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Svět skrz objektiv

V hledáčku světových fotoreportérů

11. února 2011, 00.00 | Přinášíme vám opět pestrou paletu odkazů na zajímavé kolekce fotožurnalistických snímků, které si mohou příznivci tohoto fotografického žánru řádně vychutnat.

 

 

 

Letem světem krásných fotografií

31. ledna 2011, 00.00 | Podívejte se spolu s námi na esteticky vytříbené fotografie, které by vám neměly uniknout.

 

 

 

Připomínáme si osobnost fotografa Augusta Sandera

28. ledna 2011, 00.00 | V našem článku si dnes na několika řádcích připomeneme osobnost Augusta Sandera. Ten se do dějin umění zapsal nesmazatelným písmem jako geniální fotograf, autor dokumentárně laděných portrétů lidí, náležících k různým sociálním třídám německé společnosti. Uvádíme také odkazy na webové stránky, kde se můžete podívat na Sanderovo působivé fotografické dílo.

 

 

 

Je libo odolný externí disk?

27. ledna 2011, 00.00 | Na trhu si můžete vybírat z početného množství různých externích USB disků, ve kterých můžete jako fotografové přenášet své snímky. Nicméně pokud si prohlédnete parametry jednotlivých produktů, zjistíte, že na trhu je jen poměrně malá nabídka skutečně odolných disků, jež by byly například voděvzdorné a měly také garantovanou rezistenci vůči pádu. V našem článku vám tedy přinášíme tipy na několik externích USB disků, které snesou označení „outdoor“ a měly by bez úhony přestát i hrubší zacházení.

 

 

 

V hledáčku světových fotoreportérů

26. ledna 2011, 00.00 | V dnešním článku vám opět přinášíme přehled zajímavých sérií fotožurnalistických snímků, které se v poslední době objevily na stránkách zahraničního tisku.

 

 

 

Tipy na kamuflážní kryty pro fotografy

24. ledna 2011, 00.00 | Pro povedené fotolovy beze zbraní jsou velmi užitečnou pomůckou sofistikované systémy maskování fotografa a jeho fototechniky. Kromě maskovacích oděvů a doplňků pro kamufláž fotoaparátů a objektivů se v zahraničí nabízejí i celé maskovací posedy, ve kterých může fotograf v přírodě nenápadně snímat divokou zvěř a jež jsou určeny speciálně pro fotografy.

 

 

 

Letem světem krásných fotografií

21. ledna 2011, 00.00 | V našem článku vám přinášíme tipy na několik souborů fotografií, jejichž výtvarné kvality mohou potěšit vaši fotografickou mysl.

 

 

 

V hledáčku světových fotoreportérů

18. ledna 2011, 00.00 | V dnešním článku vás nasměrujeme na zajímavé snímky, které v posledních dnech pořídili zahraniční fotožurnalisté.

 

 

 

Chtěli byste vidět, jak vypadá fotografie s obrovským rozlišením 0,15 Tpix?

12. ledna 2011, 00.00 | V loňském roce se to gigapixely „jen hemžílo“. Takřka neustále jsou představovány další a další fotografie, jejichž hlavním lákadlem je právě co největší počet gigapixelů. Nejinak tomu je například u panoramatické fotografie brazilského velkoměsta Rio de Janeiro, na kterou odkazujeme v našem článku.

 

 

 

Nenechte si ujít pohled na kolekce těch nejlepších fotografií z roku 2010!

5. ledna 2011, 00.00 | Je zde začátek nového roku, a tak se nabízí skvělá možnost se ohlédnout za tím, jaké nejlepší snímky nám přinesl loňský rok.

 

 

 

Strana výpisu

4 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: