FotoReport - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoReport

TOP12: Nejlepší fotografie krajin posledních 6 měsíců

28. března 2006, 00.00 | Nabízíme vám výběr dvanácti fotografií z nejlépe hodnocených fotografií krajin vložených do naší veřejné galerie za posledních šest měsíců. Vybírali jsme snímky s nejméně šedesáti komentáři a vynikajícím hodnocením.

 

 

 

Jak vidí ženské tělo fotografka?

24. března 2006, 00.00 | Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše, říká jedna známá kniha, čímž chce naznačit rozdílnost obou pohlaví. O tom, že je rozdílné i jejich vnímání, určitě také není sporu. Musí však být ten rozdíl pokaždé velký? Ukažme si to na příkladu fotografky Petry Skoupilové, které se ve své tvorbě již léta zabývá jedním z nejoblíbenějších objektů mužského vnímání – ženským tělem.

 

 

 

TOP10: nejlepší akty posledních 6 měsíců

20. března 2006, 00.00 | Nabízíme vám výběr deseti nejlépe hodnocených aktů vložených do naší veřejné galerie za posledních šest měsíců. Vybírali jsme snímky s nejméně čtyřiceti komentáři a vynikajícím hodnocením.

 

 

 

Stárnu – jsem tedy bezcenná?

17. března 2006, 00.00 | Jiřinu Hankeovou (*1948) lze označit za renesanční ženu: píše básně, povídky i texty k písním, věnuje se malířství a grafice, fotografuje ... Právě její fotografie velmi intimního rázu, které podle vlastních slov vytvořila ve stavu hluboké deprese, nabízí nyní Pražský dům fotografie svým návštěvníkům pod sugestivním názvem Trapný pokus o autoterapii.

 

 

 

TOP12 Nejlepších fotografií architektury

13. března 2006, 00.00 | Nabízíme vám výběr dvanácti nejlépe hodnocených fotografií architektury z naší veřejné galerie. Vybírali jsme z fotografií vložených za posledních 6 měsíců, které získaly minimálně 40 bodů v hodnocení.

 

 

 

Dana Kyndrová: Dělám jen to, co mě zajímá

10. března 2006, 00.00 | Za křehkým zevnějškem klasičky české humanistické fotografie Dany Kyndrové (*1955) byste stěží hledali dobrodružku, popíjející vodku s podkarpatskými dřevaři, vnikající do hrozivých ghett francouzských muslimů nebo mezi účastníky pánského striptýzu. Pro dobrou fotografii udělá maximum, ale přiznává, že její odvaha má své hranice, takže třeba válku by nikdy fotit nešla. Život ji naučil stát nohama na zemi, ale nedokázal ji připravit o optimismus a zdravou porci romantiky. Při setkání s ní mě napadlo: jemná žena, ale vnitřně silná jako chlap.

 

 

 

TOP12 Nejlepších fotografií zvířat

7. března 2006, 00.00 | Nabízíme vám výběr dvanácti nejlépe hodnocených fotografií z naší veřejné galerie. Vybírali jsme z fotografií vložených za posledních 6 měsíců, které získaly minimálně 60 hodnocení.

 

 

 

PMA trendy: Změna znamená příležitost

6. března 2006, 00.00 | Veletrh PMA 2006 skončil a přinesl možná více otázek než odpovědí. Jak na nás jakožto přímé účastníky působil, jaké novinky přinesl a jaké trendy naznačil? Nabízíme vám ohlédnutí za nejvýznamnějším veletrhem počátku roku 2006.

 

 

 

Nejlepší fotografie února 2006

2. března 2006, 00.00 | V dnešním TOP 10 vám přinášíme výběr deseti fotografií z nejlépe hodnocených snímků přidaných v únoru do naší veřejné galerie. Jste mezi nejúspěšnějšími autory?

 

 

 

PMA live: Kodak na cestě od filmu k digitálu

1. března 2006, 00.00 | Svou keynote měl na letošní PMA i Phil Faraci, ředitel divize CDI Kodaku, ve které představil novou digitální strategii této jinak tradičně filmově orientované společnosti. Co znamená pro Kodak film a co digitální fotografie?

 

 

 

Strana výpisu

... 27 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: