Praxe - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Praxe

"CS" novinky v nové verzi Photoshopu z pohledu grafika: malé, ale šikovné ...

18. prosince 2003, 00.00 | Zásadní změny v nové CS verzi byly na grafice.cz už popsány, dnes se zaměříme na ty druhé - ne tak viditelné či převratné. Některé drobné úpravy nové CS verze, o kterých bude řeč, jsou totiž docela šikovné - přesto, že na první pohled nemusí být hned vidět ...

 

 

 

Fotobanka.cz inovovala a nabízí nyní další zajímavé funkce

10. prosince 2003, 00.00 | Mezi nové funkce systému Fotobanka.cz patří náhled o velikosti až 640 x 640 bodů a především automatický výřez z ostrých dat v měřítku 1:1.

 

 

 

Neoriginální akumulátory pro digitální fotoaparát?

26. listopadu 2003, 00.00 | Jak se digitální fotografie stává masovější a jak čím dál více výrobců používá speciální akumulátory, hledají uživatelé alternativy a zároveň chytráci se na tom snaží vydělat. Je dobrý nápad pořídit si neoriginální či nezvykle levný značkový akumulátor?

 

 

 

Fotografie zatmění měsíce

11. listopadu 2003, 00.00 | Někteří z vás možná zaregistrovali, že proběhlo zatmění měsíce a někteří z vás jej možná zaznamenali pomocí svých digitálních fotoaparátů. Porovnejte své výsledky s ostatními, případně se pokochejte nevšedními snímky.

 

 

 

Proběhl první seminář Základy portrétní fotografie

7. listopadu 2003, 00.00 | Svůj křest si včera odbyl nový seminář pořádaný ve školicím ateliéru Institutu digitální fotografie. Pod názvem Základy portrétní fotografie probíhal po celý den program zaměřený na teoretické i praktické aspekty portrétní fotografie.

 

 

 

Forum digitální fotografie již klepe na dveře

27. října 2003, 00.00 | Již příští úterý proběhne v Praze 3. Fórum digitální fotografie, které nabídne unikátní spojení prezentací, workshopů a předvádění produktů. Chcete mít možnost si vyzkoušet přes 200 fotoaparátů a foto tiskáren?

 

 

 

Ptejte se na problémy s blesky u digitálních fotoaparátů

8. října 2003, 00.00 | V rámci Institutu digitální fotografie připravujeme vydání nové publikace zaměřené na používání fotografického
blesku u digitálního přístroje. Aby byla kniha co nejkomplexnější, rádi uvítáme Vaše dotazy a postřehy, na které se v knize pokusí autor odpovědět.

 

 

 

LDF: Noční focení

3. října 2003, 00.00 | Kolikrát už jste fotili snímky za tmy a kolik jich vyšlo správně? Alespoň pro mě byly většinou snímky focené večer, při nedostatku světla záhadou až do té doby než jsem si pořídila digitální fotoaparát.

 

 

 

Mac OS X krok za krokem II

2. října 2003, 00.00 | Právě vyšlo pokračování původní české příručky operačního systému Mac OS X, které přináší nové kapitoly, aktualizovaný a rozšířený pohled na verzi Jaguár. Tato kniha je nejkomplexnějším zdrojem informací o Mac OS X na českém trhu.

 

 

 

Workshop digitální fotografie v praxi

1. října 2003, 00.00 | Včera proběhl jeden z workshopů pořádaných Institutem digitální fotografie se zaměřením na základy reklamní fotografie. Co může očekávat návštěvník takovéhoto workshopu a co se během jednodenního kurzu může naučit?

 

 

 

Strana výpisu

... 51

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: