Praxe - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Praxe

Fotografická soutěž - téma černobílý akt

28. února 2005, 00.00 | Institut digitální fotografie připravil ve spojení se servery Digineff.cz a Fotografovani.cz fotografickou soutěž na téma černobílý akt. Soutěž probíhá ve fotografické galerii uvedených serverů a je otevřena všem registrovaným uživatelům hodnotící galerie (registrace je bezplatná). Fotografické práce lze do soutěže nominovat do 28.3.2005, hlasování bude probíhat do konce dubna.

 

 

 

Jak v praxi funguje digitální fotoaparát jako kamera ?

17. února 2005, 00.00 | Není žádným tajemstvím, že většina novějších digitálních fotoaparátů umožňuje záznam videa na paměťovou kartu, podobně jako mnohé kamery zvládají záznam statických obrázků. Pojďme se nyní podívat, jak se s takovým jedním vyspělým DF natáčí video.

 

 

 

Workshop "Osobní zkušenosti s fotografickým vzděláváním v USA"

9. února 2005, 00.00 | Pokud jste někdy přemýšleli nad možnostmi fotografického vzdělání v zahraničí, určitě byste uvítali možnost setkat se s někým, kdo takovou zkušeností prošel a je schopen vám zprostředkovat zajímavé a ucelené informace. Jsme proto rádi, že vás můžeme pozvat na netradiční workshop IDIFu s Jerry Coufalíkem, absolventem americké university v oboru fotografie.

 

 

 

Marumi DHG Lens Protect UV – Jak ochránit objektiv

8. února 2005, 00.00 | Poškození fotoaparátu je rozhodně nemilá záležitost a zvláště jde-li o poškrábání objektivu. Takovéto poškození si vyžádá nemalé finanční náklady na opravu s tím spojené. Chcete vědět jak zamezit poškrábání objektivu?

 

 

 

Přijďte si vyzkoušet profesionální studiovou techniku

8. února 2005, 00.00 | Institut digitální fotografie a Fomei a.s. připravily první Den studiové techniky, který vám nabízí možnost bezplatně se v praxi seznámit s širokou nabídkou fotografické studiové techniky a konzultovat volbu ideálního vybavení pro váš vlastní ateliér.

 

 

 

Další odhalená zákoutí Photoshopu

26. ledna 2005, 00.00 | Můžete si myslet, že když používáte Photoshop více roků a věříte, že jste zvládli většinu jeho záludností a dle svého názoru uplatňujete většinu toho, co umožňuje, nabýváte přesvědčení, že tento profesionální bitmapový editor znáte. To ovšem platí jen do té doby, než se zúčastníte některého z kurzů specializovaných na práci ve Photoshopu.

 

 

 

Den otevřených dveří s digitální zrcadlovkou Konica Minolta Dynax 7D

20. ledna 2005, 00.00 | Opět po dvou měsících bychom Vás rádi co nejsrdečněji pozvali do školících ateliérů Institutu digitální fotografie, ve kterých je na 3. února připraven další Den otevřených dveří. Tentokrát budou ústředním bodem programu DSLR značky Konica Minolta, které si budete moci v praxi vyzkoušet při produktové i portrétní fotografii v profesionálním studiovém prostředí.

 

 

 

LightMachine 1.0 pro Adobe Photoshop

18. ledna 2005, 00.00 | Jednoduché i komplikované retuše barev, téměř libovolné korekce barevného vyvážení obrázků a fotografií, několik fotografických efektů, výborný náhledový systém a netradiční modul pro práci se světelnými zdroji, nabízí nový plugin LightMachine z kolekce PhotoWiz.

 

 

 

Optická stabilizace vs. světelnost objektivu

12. ledna 2005, 00.00 | Pokud často fotografujete za zhoršených světelných podmínek jistě znáte problém s udržením ostrosti snímků pořizovaných s
příliš dlouhým časem expozice. Je lepší řešení optický stabilizátor obrazu nebo objektiv s vysokou světelností?

 

 

 

Workshop ateliérové fotografie: vyzkoušejte své schopnosti na profesionálních modelkách

5. ledna 2005, 00.00 | Dovolte, abychom vás pozvali na ryze praktický fotografický sobotní workshop zaměřený na portrétní a modelingovou fotografii, který jsme připravili na základě častých dotazů a žádostí pro všechny, kteří si chtějí zafotit v ateliéru s lektorem a získat další zkušenosti a fotografie do svých prezentací.

 

 

 

Strana výpisu

... 46 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: