Praxe - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Praxe

Photoshop: Vyvážení barev u digitální fotografie

15. ledna 2002, 00.00 | Pokud někdy fotografujete za "neideálních" podmínek, asi jste na problém nesprávného zabarvení snímků nenarazili. Předvedeme si jednoduchý postup jak tento nedostatek řešit.

 

 

 

Fotografování ohňostroje v praxi

14. ledna 2002, 00.00 | Na počátku roku jsem vyhlásili malou soutěž o nejpovedenější fotografii silvestrovských oslav a zejména ohňostrojů. Dnes vám představíme nejpovedenější snímky i s drobným technickým komentářem.

 

 

 

Dva západy slunce aneb netradiční panorama

8. ledna 2002, 00.00 | Také rádi vzpomínáte na slunné letní večery? Také máte někde v šuplíku či snad na disku západ slunce? Nejlepší by bylo, kdybyste tak měli těch západů více. A ze stejného místa! Nemáte... Nevadí, snad bude tento článek malou inspirací do budoucna.

 

 

 

Co dělat aby vám digitální fotoaparát neoslepl?

3. ledna 2002, 00.00 | Takzvané slepnutí digitálních fotoaparátů či přesněji řečeno jejich snímačů je jev, o kterém se toho mezi laickou veřejností příliš mnoho neví. Přesto jde o jeden z nejpádnějších důvodů, proč si nekupovat starší fotoaparát.

 

 

 

Co jsou to mrtvé body?

2. ledna 2002, 00.00 | V diskusních forech se pravidelně objevují dotazy týkající se vad CCD snímačů používaných u digitálních fotoaparátů. Co to jsou mrtvé body, jak se projevují a jak se dají odstranit?

 

 

 

Holašovice, skvost lidové architektury

30. listopadu 2001, 00.00 | Naším dnešním tipem na fotografický výlet je zachovalá a malebně krásná náves ve stylu tzv. lidového baroka v jihočeských Holašovicích.

 

 

 

Kniha Fotografie v praxi - John Freeman

22. října 2001, 00.00 | Víte o tom, že na trh přichází staronová kniha o fotografii, jejímž autorem je britský fotograf John Freeman? V nové recenzi se dozvíte, jaký názor na tuto publikaci má náš redaktor Jiří Zahradnický.

 

 

 

Příšery v lese u Nalžovských Hor - vyfotografujte "Genia Loci"

2. října 2001, 00.00 | V dnešním příšerném světě, plném šera, se příšera dá vyfotografovat jakkoliv - stačí zmáčknout spoušť, ostatní za vás udělá světlo - nejen ve vašich duších. Náš redaktor Jiří Zahradnický to velmi dobře ví, a proto se bude pravidelně starat o tuto novou rubriku.

 

 

 

Kde načerpat znalosti v oboru fotografickém a kam na školy?

1. října 2001, 00.00 | Často se nás ptáte, kde načerpat znalosti ve fotografickém oboru, jak trénovat nejrůznější fotografické techniky a jak dohledat informace o seminářích v oblasti klasické a digitální fotografie. Nuže - klikněte si na tento článek!

 

 

 

Strž - letní doupě Karla Čapka a jeho přátel

24. září 2001, 00.00 | A je tu opět příspěvek od našeho externího redaktora Jiřího Zahradnického, který chodí světem křížem krážem se svou jednookou zrcadlovkou - Minolta Dynax 7 a vybírá pro vás ty nejvhodnější místa mající něco do sebe.

 

 

 

Strana výpisu

... 59

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: