Praxe - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Praxe

ObjectRescue Pro 1.5 - záchrana smazaných dat z paměťových karet

20. září 2004, 00.00 | Smazali jste si omylem nějaké důležité fotografie, video či jiná data na paměťové kartě nebo se karta z ničeho nic tváří jako prázdná? Nevěšte hlavu, i na první pohled ztracená data lze v mnoha případech zachránit s pomocí specializovaných aplikací.

 

 

 

Kurz Reklamní fotografie v praxi II

6. září 2004, 00.00 | Poprvé v letošním podzimu uspořádá IDIF kurz zaměřený na pokročilou reklamní fotografii. Jde o celodenní intenzivní kurz věnující se pokročilejším reklamním tipům a trikům, určený pouze pro 7 účastníků a tak pořádaný s výrazně nižší periodicitou, než ostatní vzdělávací aktivity. Pokud se reklamní fotografií zabýváte, pak by mohl být kurz určen právě vám. Koná se již ve čtvrtek 9.9.

 

 

 

Vstup na Fórum digitální fotografie s 30% slevou pouze dnes

31. srpna 2004, 00.00 | Dnes naposledy máte možnost se přihlásit na podzimní Fórum digitální fotografie s 30% slevou vstupného, která je k dispozici pouze do 31.8.2004. Pokud si chcete vyzkoušet svůj fotoaparát, zafotit si v ateliéru, podívat se na práci profesionálů nebo si například vybrat nový fotoaparát, využijte tuto speciální nabídku.

 

 

 

Nový kurz: Základy profesionálního líčení

26. srpna 2004, 00.00 | Server Fotografovani.cz společně s Institutem digitální fotografie připravil nový kurz určený pro všechny fotografy pracující s modelem. Celodenní kurz je připraven jako intenzivní výuka skládajíci se ze dvou základních částí - teoretické a praktické. Každý účastník si bude moci nalíčit několik typově odlišných modelek. Kurz se koná již 2.9.

 

 

 

Den otevřených dveří se systémem AntiShake

25. srpna 2004, 00.00 | Institut digitální fotografie připravil další den otevřených dvěří, na kterém si budou moci zájemci v praxi vyzkoušet nejen práci v profesionálním ateliéru, ale i systém obrazové stabilizace společnosti Konica Minolta AntiShake.

 

 

 

Cesta k makroměřítku s objektivem Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM

6. srpna 2004, 00.00 | Třetí článek o makrofotografii volně navazuje na předchozí dva články o obecných možnostech makrofotografie na DSLR a test dvou vynikajících a specializovaných makroobjektivů Sigma. Tentokrát se na makro podíváme z hlediska praktických potřeb měřítka snímání a článek zakončíme krátkým seznámením s makro objektivem Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM.

 

 

 

Zahájena registrace na již páté Fórum digitální fotografie

4. srpna 2004, 00.00 | Institut digitální fotografie ve spolupráci s řadou partnerů zveřejnil program tradičního podzimního Fóra digitální fotografie. To se bude konat 2. listopadu opět v pražském Kongresovém centru. Novinkou jsou tři specializované přednáškové sály nabízející i vzdělávání v oblasti ateliérové praxe a počítačového zpracování fotografií.

 

 

 

Kdy může slunce poškodit váš fotoaparát?

2. července 2004, 00.00 | Řada uživatelů se nás s příchodem léta ptá, jak je to s možností nevratného poškození CCD či CMOS snímače digitálního fotoaparátu sluncem, na které upozorňuje řada manuálů a příruček? Kdy můžeme a kdy bychom neměli fotografovat proti slunci?

 

 

 

Makrofotografie u DSLR

30. června 2004, 00.00 | Makrofotografie zobrazuje živé i neživé předměty tak, jak je lidské oko jen stěží může vidět. Vlastníte-li digitální zrcadlovku tak vám nabízíme úvod do magiského světa skutečné makrofotografie. Co budete potřebovat?

 

 

 

RAW podruhé aneb nejen pro zapomnětlivé

29. června 2004, 00.00 | Nedávno publikovaný článek o formátu RAW vzbudil velký ohlas vás čtenářů, který jednoznačně ukázal, že tomuto formátu bychom měli věnovat více pozornosti. Podívejme se tedy v čem může být takový RAW formát digitálních fotografií užitečný?

 

 

 

Strana výpisu

... 48 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: