Praxe - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Praxe

Nebojme se velkých formátů digitálních fotografií

25. června 2004, 00.00 | Řada amatérských uživatelů digitálních fotoaparátů si marně láme hlavu nad tím, na jak velký formát lze jejich fotografie vytisknout tak, aby byly dostatečně kvalitní. Není tudíž divu, že většina českých amatérů ještě nikdy nevyzkoušela formát větší než 20 x 30 cm. A přitom to jde!

 

 

 

Letní fotografická škola pro začátečníky v oboru digitální fotografie

16. června 2004, 00.00 | Společnosti Grafika On-line a IDIF pro Vás připravily letní fotografickou školu. Využijte letní pohody a volného času. Rozšiřte svoje znalosti a dovednosti o digitální fotografii. Vemte svůj digitál a uvidíte, že se během 7 dnů zamilujete. Dobrá fotka totiž dostane každého po celém světě - a bez řečí.

 

 

 

Ohlédnutí za úterním Fórum digitální fotografie

11. června 2004, 00.00 | Institut digitální fotografie uspořádal 8.6. již čtvrté Fórum digitální fotografie. To navázalo na velmi úspěšné akce z roku 2002 a 2003, které se také konaly v rozsáhlých prostorách pražského Kongresového centra. Letošní Fórum uspořádal Institut digitální fotografie za hlavní mediální podpory časopisu Digitální Foto magazín a podpory generálního partnera, společnosti Olympus.

 

 

 

Správné použití interního blesku

19. května 2004, 00.00 | V dnešním článku jsme pro vás připravili souhrn základních poznatků o blescích digitálních fotoaparátů, které mohou být ku prospěchu řadě začínajících fotografů. Článek popisuje jejich režimy a vysvětluje základní principy.

 

 

 

Digiforum: Když to s digitální fotografií myslíte vážněji

14. května 2004, 00.00 | Forum digitální fotografie nabídne 8.6.2004 i program po zkušenější fotoamatéry. Pokud se chcete dozvědět více o úpravách, tisku a archivaci fotografií či správě barev a autorských právech, rozhodně si nenechte ujít přednáškový program v 2. sále.

 

 

 

Digiforum: Když vybíráte fotoaparát

12. května 2004, 00.00 | 8. června proběhne v Praze již 4. Forum digitální fotografie, které bude mimo jiné velmi dobrou příležitostí pro načerpání velkého množství informací potřebných pro správnou volbu nového fotoaparátu. Opravdu je se nač těšit.

 

 

 

Přijďte si s námi zafotografovat!

4. května 2004, 00.00 | Srdečně vás zveme ve čtvrtek 20. května od 10 do 17 hodin na Den otevřených dveří, který se bude konat v Institutu digitální fotografie (IDIF) při příležitosti zahájení provozu nového prostorného profesionálního fotoateliéru o ploše 100 m2. Přítomní budou Ondřej Neff, Jan Březina, Petr Podhajský a další lektoři. Přiďte si s námi vyzkoušet portrétní ateliérovou fotografii.

 

 

 

Proč digitální fotoaparáty nemají české menu?

27. dubna 2004, 00.00 | Řada uživatelů si právem stěžuje, že poměrně drahé digitální fotoaparáty v drtivé většině nenabízejí české uživatelské rozhraní. Proč česky umí jen některé velmi levné fotoaparáty a dražší ne?

 

 

 

Novinka: Úpravy fotografií v Adobe Photoshopu - pro pokročilejší začátečníky (večerní kurz)

20. dubna 2004, 00.00 | Institut digitální fotografie proto připravil nový kurz určený pro všechny fotografy, kteří chtějí rozvíjet své základní znalosti úprav a zpracování digitálních fotografií s využitím Adobe Photoshopu. Kurz je koncipován jako dvoutýdenní večerní workshop, na kterém každý účastník bude mít po celou dobu kurzu k dispozici svůj vlastní počítač s nainstalovanou nejnovější verzí Photoshopu CS (verze 8).

 

 

 

Jak si nahrát do fotoaparátu nový firmware?

9. dubna 2004, 00.00 | Možná jste si všimli, že se v našich Aktualitách objevují poměrně často informace o tom, že se pro některý fotoaparát objevil nový firmware. Co to vlastně znamená a je vůbec tato informace podstatná? Jak takovou aktualizaci použít? O tom pojednává dnešní článek.

 

 

 

Strana výpisu

... 49 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: