Praxe - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Praxe

3D fotografie pořídíte i běžným fotoaparátem

30. července 2003, 00.00 | Většina z nás je zřejmě smířena s tím, že za současného stavu techniky jsou obrazy na monitoru počítače, ale třeba i fotografie nebo video z dovolené ploché. Musí tomu tak ale skutečně být? Odpověď zní: Ne. Existuje totiž jednoduchá a levná metoda, jak tvořit i vidět obrazy prostorové - plastické - prostě 3D. A 3D fotografie můžete skutečně pořizovat i běžným fotoaparátem.

 

 

 

LDF: Řádné zabalení je předpoklad bezstarostné cesty

28. července 2003, 00.00 | Děvčata z projektu Léto s digitální fotografií se již připravují na svoji cestu do USA. Jak by mělo vypadat správné zabalení techniky na takovouto cestu?

 

 

 

LDF: Výběr a nákup příslušenství

25. července 2003, 00.00 | Jak si poradila naše děvčata z přílohy Léto s digitální fotografií s nákupem příslušenství? Co bude každý fotoamatér potřebovat přikoupit ke svému digitálnímu fotoaparátu a co ne?

 

 

 

Rozumím digitální fotografií? - kvíz 1

21. července 2003, 00.00 | Připravili jsme pro vás první kvíz, který patří do skupiny velmi jednoduchých. Pokud se o digitální fotografii jen trochu zajímáte, neměl by vám dělat potíže. Vyzkoušejte si odpovědět na deset snadných otázek ...

 

 

 

Už vám taky utekl nějaký objekt z vysněného obrázku?

18. července 2003, 00.00 | Takový je život, člověk chce něco vyfotit a nestihne to. Stává se vám to taky? Existuje způsob jak se vyvarovat tomu, že jste vyfotili něco příliš brzy nebo něco naopak příliš pozdě. Pokud nevíte jaký, zkuste to se sekvenčním snímáním.

 

 

 

Jaké to je pořídit si nový digitální fotoaparát?

16. července 2003, 00.00 | V rámci naší sekce "Léto s digitální fotografií" vám nabízíme dva nezávislé pohledy na to, jaké to je přinést si z obchodu nový digitální fotoaparát. Vzpomínáte, jaké to bylo poprvé?

 

 

 

Léto s digitální fotografií

15. července 2003, 00.00 | Léto není jen čas dovolené a odpočinku, ale i nejsilnější fotografická sezóna. A právě těm čtenářům, kteří chtějí třeba právě dnes s fotografií začít, je určen nový letní projekt našeho vydavatelství. Na adrese letni.fotografovani.cz vzniká postupně seriál článků, bohatá fotogalerie a další doplňkové služby, které by měly i absolutnímu laikovi bez zkušenosti ukázat, o čem digitální fotografie je.

 

 

 

Seminář: Základy ateliérového fotografování

4. července 2003, 00.00 | IDIF vyhlásil letní termín pro ateliérový seminář digitální fotografie. Seminář je praktický - každý účastník bude mít dost příležitostí si vše sám vyzkoušet - buď pomocí vlastního fotoaparátu, nebo profesionální digitální zrcadlovkou, která bude na semináři k dispozici. Snímky si pak každý bude moci zkusit upravit na počítači a ty nejlepší si nechat vytisknout na minilabu.

 

 

 

Když chcete vědět něco o Nikonu…

2. července 2003, 00.00 | Poměrně dlouho si řada našich čtenářů stěžovala na špatnou dostupnost informací k produktům značky Nikon. Pomoc hledali u nás v redakci či v diskusních forech. Od 1.7.2003 však existuje i přímější cesta.

 

 

 

Fórum digitální fotografie již zítra

2. června 2003, 00.00 | Již zítra proběhne v Kongresovém centru Praha Fórum digitální fotografie, které bude spojením největšího českého semináře o DF, praktického workshopu a prezentace nových digitálních fotoaparátů. Co všechno čeká na návštěvníky?

 

 

 

Strana výpisu

... 53

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: