Praxe - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Praxe

Vykrývání vlasů na fotografiích pomocí Adobe Photoshopu

1. července 2002, 00.00 | Vykrývání vlasů patří k nejčastějším úskalím především v kolážových úpravách fotografií. Zde si ukážeme jeden z možných postupů, jak co nejlépe vykrýt vlasy novým pozadím, bez pozůstatků pozadí původního.

 

 

 

Barevně černobílé fotografie na PC

17. června 2002, 00.00 | Vybarvení černobílé fotografie není jen otázkou vrácení reálné barevnosti světa tam, kde se jí úmyslně nebo z ekonomických důvodů nedostalo. Pojďme společně vybarvit čb fotografii tak, aby zůstala zachována
její atmosféra.

 

 

 

Tipy pro tisk více obrázků na jeden list pomocí Adobe Photoshopu

27. května 2002, 00.00 | Dnešní tutoriál vám ukáže, jak snadno vytvářet v Photoshopu uživatelsky definovaná alba např. fotografií nebo jakýchkoliv jiných obrázků.

 

 

 

Jak nejlépe koupit digitální fotoaparát?

30. dubna 2002, 00.00 | Chcete využít současných velmi výhodných cen digitálních fotoaparátů a nakoupit nový přístroj. Nabízíme vám možnost se před nákupem poradit se špičkovými odborníky a posléze získat svůj nový digitální fotoaparát za zvýhodněnou cenu.

 

 

 

Jak chránit fotoaparát při cestování

24. dubna 2002, 00.00 | Skoro každý se čas od času vydá na nějakou delší či exotičtější cestu. Ať už jde o dovolenou či služební cestu, častým společníkem je klasický či ještě lépe digitální fotoaparát. Jak ale tuto poměrně křehkou a drahou techniku dostupně ochránit před nepříznivými vnějšími vlivy.

 

 

 

Kaleidoskop digitální fotografie (6.)

23. dubna 2002, 00.00 | Letmý návrat k Interkameře Digital 2002 a celá řada novinek z oblasti digitální fotografie jsou náplní i dnešního kaleidoskopu.

 

 

 

Deset dobrých důvodů, proč fotografovat digitálně

11. dubna 2002, 00.00 | Rozhodujete se mezi digitálním a klasickým fotoaparátem? Nevíte jak přesvědčit zákazníka, šéfa či manželku, že digitální fotoaparát je to pravé? Pak vám možná pomůže naše desatero nejlepších důvodů, proč začít fotografovat digitálně.

 

 

 

Photoshop: Vyvážení barev u digitální fotografie 2

9. dubna 2002, 00.00 | Začátkem ledna jsem poprvé psal o vyvažování barev. Nyní tu máme jaro a tak hurá do přírody udělat pár obrázků. Že ani za krásné jasné oblohy nemusíte dostat ideální snímky a jak to napravit se dozvíte v tomto článku.

 

 

 

Photoshop plug-in: Light!

29. března 2002, 00.00 | Firma Digital Film Tools rozhodně nepatří mezi žádné nováčky zabývající se vývojem Photoshop kompatibilních plug-inů. Jednou z novinek od DFT je plug-in Light! zaměřený na co jiného, než na výrobu specializovaných světelných efektů.

 

 

 

Jak na kvalitu digitálních fotografií?

28. března 2002, 00.00 | Včera v Praze proběhl odborný seminář věnovaný dosažení lepší kvality digitálních fotografií bez dodatečných investic, který jsme pořádali ve spolupráci s O.Neffem. Co všechno se návštěvníci dozvěděli? A co se budete moci dozvědět příští týden v dalším termínu?

 

 

 

Strana výpisu

... 57

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: