Praxe - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Praxe

Photoshop: Úprava digitální fotografie II

24. září 2002, 00.00 | Další pokračování miniseriálu Úprava digitální fotografie přináší metodu a ukázky vyvážení barev.

 

 

 

Photoshop: Úprava digitální fotografie I.

20. září 2002, 00.00 | Uživatelů digitálních fotoaparátů stále přibývá. Dílem o úpravách jasu a kontrastu začíná náš krátký seriál o některých důležitých peripetiích editace digitální fotografie.

 

 

 

Dálkové ovládání digitálních fotoaparátů Olympus

17. září 2002, 00.00 | Rádi byste svůj digitální fotoaparát značky Olympus ovládali přímo přes počítač, ale v dodávce programového vybavení jste jaksi nenašli žádný vhodný program? Nabízíme Vám popis dvou specializovaných aplikací, které umožňují fotoaparát ovládat přes USB či sériový kabel.

 

 

 

Dlouholetí propagátoři digitální fotografie založili IDIF

22. srpna 2002, 00.00 | Ondřej Neff, Jan Březina a Petr Podhajský se stali zakládajícími členy Institutu digitální fotografie a současně odbornými garanty jeho činnosti. Pod hlavičkou Institutu začnou letos vycházet publikace, Institut zahájí od září školící činnost, testování a certifikování fototechniky.

 

 

 

Recenze: Adobe Photoshop - Retuš, vylepšování a úpravy fotografií

13. srpna 2002, 00.00 | Jaká je letošní knižní novinka z produkce vydavatelství Computer Press zaměřená na úpravy fotografií pořízených digitální cestou v grafickém editoru Adobe Photoshop?

 

 

 

Dalekohled jako náhrada zoomu u digitálních fotoaparátů

30. července 2002, 00.00 | Česká lidová tvořivost nezná mezí. Nechce se vám platit za digitální objektiv se silným teleobjektivem? Nabízíme vám návod našeho čtenáře vč. ukázek, jak používat kombinaci digitální fotoaparát + dalekohled. Není to tak težké a výsledky mohou být překvapivě dobré.

 

 

 

Photoshop: Devatero krás černobílé fotografie

25. července 2002, 00.00 | V dnešním tutoriálu si představíme několik způsobů na vytvoření černobílého snímku ze snímku barevného. Na první pohled velice jednoduchá záležitost, ale na druhý... Tutoriál je určen pro začínající a středně pokročilé uživatele grafických programů.

 

 

 

Energie pro digitální fotoaparáty II

18. července 2002, 00.00 | Dnešní díl seriálu o spotřebě energie u digitálních fotoaparátů bude věnován tomu, jak co nejúsporněji nastavit fotoaparát před či v průběhu fotografování. Vhodným nastavením lze výrazně prodloužit životnost baterií a tak i vaše fotografický radovánek.

 

 

 

Photoshop: Jak vylepšit fotografie z dovolené

9. července 2002, 00.00 | Nadešlo období dovolených, a tak si jistě mnozí z vás přivezou zajímavé snímky třeba až z dalekých končin. Některé z nich ale jistě budou potřeba upravit, či výrazněji změnit. A pokud se je chystáte tisknout, další úpravy vás rovněž neminou.

 

 

 

Energie pro digitální fotoaparáty I

3. července 2002, 00.00 | V dnešním prvním dílu nového seriálu o zdrojích energie pro digitální fotografie se zaměříme na výběr baterií a akumulátorů. Jaké jsou nejlepší zdroje energie pro tuto náročnou techniku?

 

 

 

Strana výpisu

... 56

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: