FotoReport - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoReport

TOP10: Město skrz objektiv

30. listopadu 2005, 00.00 | Nabízíme vám výběr z nejlépe hodnocených snímků v sekci město vložených za poslední rok. Jak různý může být pohled na městskou krajinu u různých fotografů?

 

 

 

Číňani v bordelu

25. listopadu 2005, 00.00 | V období, kdy Zdeněk Tmej pořídil tento snímek, jehož obsah i název vzbuzuje úsměv, rozhodně sám ke smíchu příliš důvodů neměl. Psal se rok 1943, byla válka, a on byl totálně nasazen v polské Vratislavi. Svým fotoaparátem alespoň zachytil depresivní všednost i záblesky radosti života těch, kdo s ním tento úděl sdíleli. Vznikla kolekce snímků, které nevidět by bylo škoda. Nyní vám ji pod názvem Fenomén nabízí virtuální World Webphoto Gallery.

 

 

 

Okouzlující makrosvět

21. listopadu 2005, 00.00 | Tento výběr nejlépe hodnocených fotografií posledního roku je zaměřen na snímky ze sekce makro. Jak okouzlující může být miniaturní svět zachycený fotoaparátem?

 

 

 

Nahlédněte do magické kuchyně Romana Sejkota

18. listopadu 2005, 00.00 | Jeden z nejosobitějších českých fotografů, autor bizarních útvarů a krajin tvořených ženskými těly, zahájí ve středu 23. listopadu řadu klubových setkání IDIFu s významnými tvůrci z oboru fotografie. A protože tušíme, že mnozí z vás jsou na tuto akci zvědavi, popovídali jsme si s Romanem Sejkotem u šálku kávy nejen o tom, co posluchačům nabídne, o právě probíhající úspěšné výstavě v pražské galerii Nikon, ale i o jeho názoru na fotografickou kompozici.

 

 

 

Působivá krajina

14. listopadu 2005, 00.00 | Nabízíme vám opět po týdnu výběr z nejlépe hodnocených fotografií v naší veřejné galerii. Tentokrát jsme vybírali z nejlépe hodnocených fotografií krajiny.

 

 

 

Digiforum - svátek fotografie klepe na dveře

9. listopadu 2005, 00.00 | Již 16. listopadu 2005 proběhne v pořadí již sedmé Digiforum, akce spojující fotovýstavu, konferenci otevřenou široké veřejnosti a fotografické workshopy. Na co všechno se můžeme těšit?

 

 

 

Top snímky architektury

7. listopadu 2005, 00.00 | Nabízíme vám výběr dvanácti z nejlépe hodnocených snímků architektury vložených do naší veřejné galerie za poslední rok.

 

 

 

Nejlepší fotografie října 2005

1. listopadu 2005, 00.00 | Nabízíme vám dvanáct z nejlépe hodnocených fotografií vložených do naší galerie za poslední měsíc. Inspirujte se nejen podzimní krajinou zachycenou na snímcích vašich kolegů.

 

 

 

Tajemství mistra kuchaře

31. října 2005, 00.00 | Jeho oblíbenou destinací je Severní Amerika, kde fotografuje přírodu a zvířata. Mořské vydry, orly bělohlavé a kosatky na Aljašce, pásovce a kondory na Floridě, kajmanky v Michiganu, losy v Coloradu. Objektivu tohoto fotografa ale neuniknou ani užovky nebo šidélka na Šumavě, kde nyní žije a pracuje. Snímky devětadvacetiletého Jaroslava Tichého by se neztratily ani v periodikách typu National Geographic Magazine. Sám autor však na své objevení teprve čeká.

 

 

 

PhotoPlus - světla, blesky a zábleskové systémy

27. října 2005, 00.00 | V dalším pokračování naší exkluzivní reportáže z newyorského veletrhu PhotoPlus se zaměříme na všechny možné a nemožné zdroje světla. Co všechno si může pořídit profesionál, aby překonal jakékoli světelné podmínky?

 

 

 

Strana výpisu

... 30 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: