FotoReport - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoReport

Galerie: Co se zatím urodilo v roce 2006?

10. ledna 2006, 00.00 | Nabízíme vám výběr tuctu nejlépe hodnocených fotografií vložených do naší veřejné galerie v prvních 10 dnech letošního roku. Jde o nečekaně pestrou směs žánrů i témat, u kterých můžete hledat svou inspiraci.

 

 

 

Mámivá vůně odpadků

6. ledna 2006, 00.00 | Co mají společného Indie a Malá Strana? Třeba hromady odpadků. V Indii nastálo, na Malé Straně naštěstí jen po záplavách v srpnu 2002. Letos třicetiletá fotografka a režisérka Lenka Hýbková se pokusila tuto spojitost zhmotnit ve fotografiích, které jsou pod souborným názvem U nás doma součástí první expozice virtuální World Webphoto Gallery v novém roce.

 

 

 

Vyhlášení výsledků soutěže Vzpomínky na léto

6. ledna 2006, 00.00 | Při vyhlášení výsledků soutěže Vzpomnky na léto došlo k porušení pravidel soutěže, což nás bohužel přinutilo anulovat původně vyhlášené výsledky. Vysvětlení celé situace a korektní pořadí fotografii v soutěži najdete v tomto článku.

 

 

 

Svazuji ženské tělo, protože nemohu svázat duši

30. prosince 2005, 00.00 | Známý japonský tvůrce eroticky laděných fotografií Nobujoši Araki se často nesetkával s pochopením. Prezentace jeho děl byla několikrát zastavena nebo zakázána, fotografie dostaly cejch pornografie, a jejich autor byl skandalizován. Snímky byly odvážné i pro časopis Playboy a Photo Age byl kvůli jejich údajné obscenitě stažen z prodeje. Roku 1991 ale Nobujoši Araki získal cenu za nejlepší japonskou fotografii. Názor na tvorbu tohoto kontroverzního autora si nyní můžete udělat i vy, pokud navštívíte jeho výstavu v pražské Langhansově galeri

 

 

 

Nejlépe hodnocené snímky z galerie za rok 2005

28. prosince 2005, 00.00 | Nabízíme vám zde výběr dvanácti snímků z nejlépe hodnocených fotografií z naší galerie za rok 2005.

 

 

 

Vzpomínky na léto - blíží se uzávěrka soutěže!

22. prosince 2005, 00.00 | Najděte svůj nejlepší snímek s letní tématikou a vyhrajte jeden z digitálních fotoaparátů Panasonic! Soutěž probíhá ve fotografické galerii serverů Grafika.cz, Fotografovani.cz a Digineff.cz. Je otevřena všem registrovaným uživatelům hodnotící galerie a nominovat snímky můžete do konce tohoto roku.

 

 

 

Nejlepší reportáže a dokumenty roku 2005

20. prosince 2005, 00.00 | Nabízíme vám tucet nejlépe hodnocených fotografií z kategorie Reportáž a dokument z naší veřejné hodnotící galerie.

 

 

 

Nejlépe hodnocené portréty roku 2005

13. prosince 2005, 00.00 | Nabízíme vám deset nejlépe hodnocených portrétů vložených do naší veřejné galerie v letošním roce. Kde všude se dá hledat půvab lidského těla a tváře?

 

 

 

Nejlepší fotografie listopadu

5. prosince 2005, 00.00 | Nabízíme vám tucet z nejlépe hodnocených fotografií z naší veřejné galerie vložených v průběhu listopadu 2005. Který z těchto snímků je podle vašeho názoru nejpovedenější?

 

 

 

Krása na dosah ruky

2. prosince 2005, 00.00 | Fotograf Milan Blšťák má za sebou další úspěšný rok, a také docela slušný zástup fanoušků. Jeho „výstavy na pokračování“ v pasáži Černá růže i ty nedávné v paláci Flóra a v Trmalově vile vzbudily velký ohlas. Pozornosti neušel ani originální projekt půjčovny fotografií. Tento rozhovor tedy vznikl tak trochu i na přání vás, čtenářů.

 

 

 

Strana výpisu

... 29 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: