FotoReport - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoReport

Nejlepší fotografie března

30. března 2005, 00.00 | Nabízíme vám výběr dvanácti nejlepe hodnocených snímků z naší veřejné galerie. Inspirujte se nejlepšími fotografiemi vloženými v tomto měsíci.

 

 

 

S Romanem Garbou do Ázerbajdžánu

25. března 2005, 00.00 | Do povědomí fotografické veřejnosti se dostal jako autor výtvarně laděných fotografií z exotických zemí. Jeho expozice jsou skutečným zážitkem, neboť je připravuje s vášní fotografa a cestovatele. Právě nyní si v Národním domě na Vinohradech můžete prohlédnout šestnáct Garbových „úlovků“ z krásné i devastované krajiny Ázerbajdžánu.

 

 

 

Střípky z letošního CeBITu

22. března 2005, 00.00 | V druhém článku na téma CEBIT 2005, který se konal ve dnech 10. až 16.3.2005 v německém Hannoveru, vám přinášíme některé zajímavosti a kuriozity které nás zaujaly.

 

 

 

Top makro fotografie

21. března 2005, 00.00 | Nabízíme Vám dvanáct nejlépe hodnocených makro snímků přidaných do naší galerie od počátku roku.

 

 

 

Nevíte, po čem šlapete

18. března 2005, 00.00 | Tedy spíše, po kom. Výstava s tímto názvem (viz výše) představuje totiž fascinující makrozáběry drobných živočichů z říše hmyzu, které denně „potkáváme“, aniž bychom o tom věděli. Tentokrát si je můžete prohlédnout v pohodlí domova, neboť autor snímků, fotograf Luboš Wišniewski, je březnovým hostem virtuální World Webphoto Gallery.

 

 

 

Střípky z CeBITu 2005

16. března 2005, 00.00 | Měli jsme možnost vypravit se na výstaviště u města Hannover, kde se konal jeden z největších IT veletrhů na světě s názvem CeBIT 2005. Přinášíme vám několik postřehů z této obrovské akce, která se snaží pokrýt vše od digitální fotografie, počítačů, mobilních telefonů, podnikových systémů až po bankovní systémy.

 

 

 

Nejlepší sportovní fotografie

14. března 2005, 00.00 | Nabízíme vám tucet nejlépe hodnocených fotografií se sportovní tématikou přidaných do veřejné galerie v letošním roce. Inspirujte se nejen sportovními výkony.

 

 

 

Těla, těla, těla

11. března 2005, 00.00 | I tento týden informujeme o výstavě fotografických aktů, které stojí za shlédnutí. Snímky Severočecha Karla Pobřísla v Galerii Café na Vinohradech sjednocuje výrazně výtvarné pojetí, osobitý pohled na lidské tělo, decentně odvážná erotika a technická dokonalost. Právě citlivé zobrazení erotických doteků patří k autorovým silným stránkám.

 

 

 

TOP fotografie února 2005

7. března 2005, 00.00 | Nabízíme vám výběr dvanácti nejlépe hodnocených snímků února 2005. Inspirujte se nejlepšími fotografiemi svých kolegů.

 

 

 

Doteky a objetí jsou autentické!

4. března 2005, 00.00 | … protože modely Anny Feldekové jsou páry, které spolu chodí. Nebo to alespoň tvrdí. Mladá fotografka původem ze Slovenska zaujala nejen svými snímky. Na vernisáži své výstavy v pražské Gallery Art Factory divákům „naživo“ předvedla, jak při fotografování aktů postupuje.

 

 

 

Strana výpisu

... 37 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: