FotoReport - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoReport

Nejlepší fotografie prvního pololetí

4. července 2005, 00.00 | Nabízíme vám dvanáct nejlepe hodnocených fotografií ze všech kategorií naší veřejné galerie. Inspirujte se špičkovými pracemi vašich kolegů.

 

 

 

Temnota světla, čas bez tíže

1. července 2005, 00.00 | Řeknete si – obyčejný les, místa, jakých je u nás na tisíce. Dívejte se ale pozorně: stromy tančí a kráčejí, tráva se přelévá jako vlny v moři, na kraji lesa spatříte klín zelené ženy. Jen málokterému umělci českého původu se dostalo světového uznání tak, jako fotografce Jitce Hanzlové. Z Německa, kde od roku 1983 žije, přivezla do pražské galerie Jiří Švestka svou nejnovější kolekci Forest / Les, v níž osobitým způsobem poodhaluje tajemství tohoto přírodního společenství.

 

 

 

Nejlepší abstrakce aneb hra světla a tvarů

27. června 2005, 00.00 | Nabízíme vám dvanáct nejlépe hodnocených abstraktních fotografií vložených do naší veřejné galerie v tomto roce. Vydejte se s autory snímků za hranice běžné reality.

 

 

 

První půjčovna velkoplošných fotografií v ČR zahájila provoz

24. června 2005, 00.00 | Milana Blšťáka netřeba představovat. Jeho fascinující snímky se zvětšením až 11:1 znají nejen příznivci makrofotografie, ale i mnozí z těch, kteří se o fotografii zajímají jen příležitostně, většinou jako diváci. Fantastický barevný svět, kolem kterého často nevšímavě chodíme, je Milanu Blšťákovi druhým domovem, a právě svým nadšením pro jeho krásy dokáže strhnout i nás ostatní. Nyní se věnuje také novému projektu – půjčovně svých makrofotografií.

 

 

 

Nejlepší sportovní fotografie prvního pololetí

20. června 2005, 00.00 | Nabízíme vám tucet nejlépe hodnocených fotografií se sportovní tématikou vložených do naší galerie v prvním pololetí roku 2005. Inspirujte se výjimečnými výkony sportovců i fotografů.

 

 

 

Nejlepší fotografie z cest prvního pololetí

13. června 2005, 00.00 | Letní dovolené se blíží, a tak jsme pro vás připravili inspiraci v podobě dvanácti nejlépe hodnocených fotografií z kategorie Cestování vložených do naší galerie v posledních šesti měsících.

 

 

 

Osobní kůň jeho královské výsosti

10. června 2005, 00.00 | Máte vzácnou příležitost jej spatřit. Výstava fotografií z arabského světa v Langhans galerii však nabízí mnohem víc: dámský mejdan v muslimské domácnosti, modlitbu na trhu výrobců stanů v Káhiře, symbolický autoportrét teroristy, libyjské krásky v tradičních krojích i sušení listů molocheje. A je o to zajímavější, že tento vzdálený a leckdy nepochopitelný svět můžete pozorovat očima Arabů i fotografů ze Západu.

 

 

 

Top makra prvního pololetí

6. června 2005, 00.00 | Nabízíme vám dvanáct nejlépe hodnocených snímků z kategorie Makro v naší veřejné galerii. I malé věci mohou být námětem velkých fotografií.

 

 

 

Hypnotizující rozkoš harmonie

3. června 2005, 00.00 | „Její oslnivě mámivé barvy zasahují nepřipravenou oční panenku jako sluneční paprsek,“ napsal roku 2002 švýcarský list Sonntagszeitung o fotoobrazech Annelies Štrby. Nyní mají čeští milovníci fotografického umění jedinečnou příležitost nechat se tímto slunečním paprskem oslnit rovněž – na největší zahraniční souborné výstavě této významné švýcarské autorky s českým rodokmenem. Je totiž další „lahůdkou“, předkládanou Galerií Rudolfinum.

 

 

 

Fórum digitální fotografie bude již příští týden!

2. června 2005, 00.00 | Již příští týden v úterý proběhne 6. ročník Fóra digitální fotografie. Které značky budou k vidění? Na které profesionální fotografy se můžete těšit? Co všechno nabídne fotografický workshop?

 

 

 

Strana výpisu

... 34 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: