FotoReport - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoReport

Výsledky soutěže o nejlepší černobílý akt

31. května 2005, 00.00 | Přinášíme vám kompletní výsledky fotografické soutěže o nejlepší černobílý akt, která probíhala na našem serveru poslední 3 měsíce. Zároveň bychom vás rádi co nejsrdečněji pozvali na vernisáž dvanácti nejlepších prací do Rock Café.

 

 

 

Top portréty prvního pololetí

30. května 2005, 00.00 | Nabízíme vám přehled dvanácti nejlépe hodnocených portrétů z naší veřejné galerie vložených v první polovině letošního roku.

 

 

 

Madony a démoni

27. května 2005, 00.00 | Vše, co naši předkové měli v úctě, co milovali a čeho se báli, je uchováno v lidových zvycích. Ty už dlouhá léta mapuje nestor českých fotografů Ludvík Baran. Výstavu jeho snímků, na nichž jsou krojované nevěsty i masopustní maškary, si můžete až do září prohlédnout v České národní bance.

 

 

 

Nejpůsobivější zátiší

23. května 2005, 00.00 | Zátiší nalezená, zátiší aranžovaná, ta nejpůsobivější zátiší, která jste vložili do naší galerie. Pokochejte se tuctem nejlépe hodnocených zátiší z posledních 4 měsíců.

 

 

 

Intimní zpověď mladé fotografky

20. května 2005, 00.00 | Dvaatřicetiletá fotografka Věra Stuchelová je jakýmsi náhradníkem v řadě autorů, vystavujících ve virtuální World Webphoto Gallery. Toto označení není ale nikterak znevažující - vzpomeňme si na umělce, kteří se proslavili právě nečekaným záskokem za nějakou hvězdu. Také Věra Stuchelová svým výstavním souborem, nazvaným Soukromý prostor, příjemně překvapuje. Otázkou však je, jestli by její spíše introvertní povaha o přílišnou publicitu vůbec stála.

 

 

 

Top fotografie architektury

16. května 2005, 00.00 | Nabízíme vám výběr tuctu nejlépe hodnocených snímků architektury vložených do naší veřejné galerie za poslední 3 měsíce.

 

 

 

Za fotografiemi do Paláce Flóra

13. května 2005, 00.00 | Výstavní síň už dávno není jen místo, které k tomuto účelu bylo architektem přímo určeno. Dnes se vystavuje, performuje a předvádí ledaskde. Nejnověji například v nákupním středisku Palác Flóra na Vinohradech, které si pro expozice vybraných autorů vybrali pořadatelé projektu PAN HORAMA, sdružujícího tvůrce panoramatické fotografie.

 

 

 

Flora před objektivem

10. května 2005, 00.00 | Nabízíme vám nejlépe hodnocených dvanáct snímků s tématikou rostlin a stromů z naší virtuální galerie.

 

 

 

Mou první zakázkou byl pornografický časopis

6. května 2005, 00.00 | … říká s nadsázkou Karel Pobříslo. Rafinovaně smyslné akty tohoto osobitého fotografa, o jejichž výstavě jsem referovala letos v březnu, vzbudily u čtenářů Fotografování značnou pozornost. A protože se s ním mnozí setkávají i na seminářích Institutu digitální fotografie, myslím že nebylo od věci ho pozvat na kávu a kus řeči. A tady je výsledek.

 

 

 

Top fotografie zvířat

2. května 2005, 00.00 | Tentokrát vám nabízíme tucet nejlepších fotografií zvířat vložených za poslední tři měsíce do naší galerie. Které snímky si získaly nejlepší hodnocení?

 

 

 

Strana výpisu

... 35 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: