FotoReport - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoReport

Top 12: Dítě a fotografie

20. prosince 2004, 00.00 | Nabízíme vám tucet nejlépe hodnocených fotografií dětí z naší veřejné galerie. Jak se podařilo fotografům vypořádat s tímto vděčným nicméně nadmíru náročným tématem?

 

 

 

Průměrností ke slávě

17. prosince 2004, 00.00 | Tak by se dala v krátkosti charakterizovat profesní dráha jednoho ze současných „módních“ fotografů, dvorního zobrazovatele hvězd zářících i pohaslých, Jakuba Ludvíka. Jeho styl tvorby i image by mohly být námětem ke studii o tom, jak se člověk s průměrným talentem může stát známějším než většina jeho prokazatelně nadanějších kolegů. Ludvíkovy portréty nyní ve svém showroomu vystavuje firma Linea Pura.

 

 

 

Top fotografie z celého světa

14. prosince 2004, 00.00 | Nabízíme vám novou inspiraci v podobě dvanácti nejlépe hodnocených fotografií z cest uživatelů naší galerie. Poznejte místa blízká i vzdálená očima druhých.

 

 

 

O Finech jen dobře

10. prosince 2004, 00.00 | Seveřani jsou zvláštní odrůdou Evropanů. Svobodomyslní, trochu drsní, trochu depresivní, s niterným vztahem k místu, kde přišli na svět, i kdyby už půlstoletí žili na druhém konci zeměkoule, a především civilní. I ta poezie je u nich civilní, bez patosu, neučesaná a nepřeslazená. Což dokazují fotografie sedmi současných finských autorů, vystavené v Pražském domě fotografie.

 

 

 

Nejlepší fotografie architektury

6. prosince 2004, 00.00 | Nabízíme vám výběr z tuctu nejlepších fotografií architektury z naší veřejné hodnotící galerie. Jde o sérii opravdu velmi zdařilých fotografií s nejrůznějšími motivy od ryze českých až po například olympijské.

 

 

 

Sára Saudková: Každý je trochu sprosťák a trochu anděl

3. prosince 2004, 00.00 | Na rozhovoru jsem se se Sárou Saudkovou domlouvala již před rokem. Možná je ale dobře, že jsme se tehdy míjely, neboť mezitím se v životě této charismatické ženy odehrálo několik závažných změn. Narodil se jí syn, přestěhovala se … a dostala nabídku zúčastnit se reprezentativní výstavy FotoArtFestival v Polsku, kde bude v nejlepší světové fotografické společnosti. K té směřovala hned první otázka.

 

 

 

Top amatérské akty

29. listopadu 2004, 00.00 | Nabízíme Vám výběr sedmi nejlepších aktů, které můžete vidět v naší hodnotící galérii. Nechte se příjemně překvapit úrovní prací amatérských fotografů.

 

 

 

Když voda a světlo čarují

26. listopadu 2004, 00.00 | Vstoupíte-li v těchto dnech do Galerie Louvre na Národní třídě, ocitnete se v pohádce. Nebo alespoň ve snu. Všude kolem vás se budou míhat půvabná a pružná těla vodní vil, zahalená jen do stříbřitých bublinek. Potápějící se fotograf (či fotografující potápěč) Libor Špaček zde totiž 3. listopadu zahájil výstavu svých unikátně pojatých fotografií.

 

 

 

Top výběr z galerie II.

22. listopadu 2004, 00.00 | Co zajímavého se objevilo v galerii za posledních 14 dní? Srovnejte své fotografické schopnosti s nejlépe hodnocenými snímky ostatních uživatelů a inspirujte se.

 

 

 

Nejlepší z nejlepších

15. listopadu 2004, 00.00 | Nabízíme vám možnost prohlédnout si sedmičku vynikajících fotografií, které se za poslední měsíc objevily v naší veřejné fotografiecké galerii. Srovnejte své fotografické umění s ostatními fotoamatéry.

 

 

 

Strana výpisu

... 39 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: